Tipy na DIY a handmade vianočné darčeky

Tipy na DIY a handmade vianočné darčeky

Tipy na DIY a handmade vianočné darčeky

Každý rok rozmýšľate čím prekvapíte svoju rodinu, naj kamošku či najbližšiu rodinu? Tento rok sme pre vás pripravili praktický prehľad handmade darčekov pre všetkých vašich blízkych. Tipy na DIY a handmade vianočné darčeky sú pre všetkých, ktorí chcú darovať originálne a jedinečné darčeky. Zabudnite na stres z vianočných nákupov – vyrobte si krásne darčeky v pokoji a doma. Pri výrobe darčekov sa zabavíte, naučíte sa niečo nové a vašim priateľom podarujete aj kus vášho srdca. Ručne robené darčeky sú vhodné pre všetkých. Všetko potrebné na výrobu nájdete v našom e-shope. Voňavé mydlo, jemný peeling, krabičku na šperky alebo parádku nákupnú tašku predsa nikto neodmietne 🙂

1. Pre romantické duše
2. Pre fešandy a fešákov
3. Pre najlepšiu kamošku
4. Pre všetky šikovné ruky
5. Pre najbližšiu rodinu

1. Pre romantické duše

Pre všetky nenapraviteľné romantické duše. Ak máte nejakú aj vy vo vašom okolí, vyrobte jej nežný romantický darček. Voňavé sviečky ktorých nikdy nie je dosť, krabička na drobnosti alebo originálny svietnik.

Soľ do kúpeľa s eukalyptom

Vyrobte si voňavú relaxačnú soľ

Vyrobiť soľ do kúpeľa podľa nášho návodu si môžete za pár minút v pohodlí domova. Vhodne zvolené prírodné silice alebo vône do mydla a kozmetiky sú základ na prípravu kvalitnej soli do kúpeľa.

DIY návod na sviečky z parafínu

Voňavé sviečky na romantický večer

Žiadna romantika sa bez sviečky nezaobíde. Potešte romantické srdiečka a darujte im voňavé sviečky plné pohody a rozmanitých vôní.

Romantická krabička na poklady

Decoupage technika s ryžovým papierom

Vymeňte servítky za ryžový papier na decoupage a objavte nový spôsob dekorovania. Ryžový papier na decoupage je ideálny pre začiatočníkov, decoupage s týmto papierom sa vám vždy dokonale podarí. Neváhajte a vyskúšajte našu novinku – ryžový papier na decoupage vo formáte A4.

Čarovný romantický svietnik

Svietnik ideálny na spríjemnenie romantického večera

Krásny, romatický svietnik môžete vyrobiť aj ako darček alebo milú pozornosť pre vašu kamarátku. Skôr ako ho darujete, nezabudnite ho naplniť voňavými čajovými sviečkami.

2. Pre fešandy a fešákov

Tipy na výrobu kozmetiky pre všetkých, ktorí sa radi parádia. Mydielko, krém alebo peeling si hravo vyrobíte aj doma.

Masážna kocka na telo

Návod na výrobu tuhého telového krému

Masážna kocka sa používa ako telové mlieko. Kocka sa pod teplom rúk a pri dotyku s pokožkou ľahko topí. Vďaka maslám ktoré obsahuje, pokožku zvláčni a dodá jej jemnosť.

Mydlo s lupeňami ruží

Voňavé mydlo na citlivú pokožku

Vyrobiť doma luxusné ružové mydlo nie je vôbec zložité. Mydlová hmota s bambuckým maslom je ideálna na rozmaznávanie pokožky. Keď do tejto mydlovej hmoty pridáte omamnú vôňu ruží a trošku farby do mydla, vyrobíte dokonalé luxusné mydlo.

Čokoládový peeling s olejom

Dokonalý čokoládový peeling na telo a tvár

Peeling má svoje miesto asi v každej dámskej kúpeľni. Je to ideálny spôsob, ako sa dá za pár minút zbaviť odumretých buniek. Pokožka sa pri používaní peelingu dokonale prekrví.

Mydlo s medom a maslom

Spojenie bambuckého masla a medu je skvelé

Kombináciu medu a masla si určite zamiluje každý. Med je zázrak z prírody a má blahodárne účinky. Na pleť pôsobí upokojujúco, ukľudňuje a zvlhčuje pokožku. Kozmetika s medom je vhodná na liečbu akné. Rozjasňuje pleť a spomaľuje starnutie pokožky.

3. Pre najlepšiu kamošku

Tipy na originálne darčeky pre vašu najlepšiu kamarátku. Jedinečné šperky, voňavé mydielka alebo ručne pomaľovanú textilnú nákupnú tašku predsa potešia každú “naj” kamošku.

Šperky z krištálovej živice

Originálne a jedinečné šperky pre naj kamošku

Krištálová živica patrí k veľmi obľúbeným materiálom. Dajú sa do nej zalievať grafické motívy, sušené bylinky či kvietky, korálky, glitre ale aj metalická fólia s kovovým efektom. Vyrobte sebe a kamarátke originálne šperky, náušnice, prívesok alebo prsteň. Potešíte tak nielen kamošku, ale aj seba.

kokosový peeling s nechtíkom

Jemná kokosová vôňa a pokožku krásne prevonia.

Peeling viete vyrobiť z bežne dostupných surovín a mnohé z nich máte určite aj teraz doma. Jemný peeling dokáže pokožku prekrviť a zbaviť ju odumretých a suchých častí, siahnite do vašich zásob v kuchyni a vytiahnite kokos. Tento darček môžete pod stromček darovať v originálnej sklenej dózičke, ktorú len previažete stužkou.

Originálna nákupná taška

Maľovanie na textil pomocou šablón

Maľovanie pomocou šablóny je väčšia zábava ako si myslíte. Dajú sa použiť na akýkoľvek povrch, na decoupage techniku, na nábytok, na stenu alebo na pomaľovanie textilu. Maľovanie na textil pomocou šablón je zábava pre deti aj dospelých.

Makové mydlo černicami

Voňavé mydlo s jemným peelingom

Pre miľovníkov ovocia –  maliny, ríbezle, egreš, černice a čučoriedky. Vyrobte pre nich toto mydlo jemne peelingové makové, s ovocnou vôňou. Výroba mydla doma je rýchla a veľmi jednoduchá. Voňavá práce pri ktorej sa určite zabavíte.

4. Pre všetky šikovné ruky

Štartovacia sada je ten najlepší darček pre sestru, mamu, kamošku ktoré neustále niečo tvoria a vymýšľajú. Sada vám príde krásne zabalená aj s návodom ako na to.

Štartovací balíček Výroba mydla

Obsahuje všetko potebné na výrobu mydla + návod

Kreatívna sada plná voňavých bubliniek! Stačí rozbaliť a vnútri nájdete všetko potrebné na výrobu voňavých mydielok vrátane fotonávodu. Je preto vhodná pre začiatočníkov alebo ako kreatívny vianočný darček. Touto sadou potešíte každú tvorivú dušu. Domáca výroba mydla a je zábava pre malých aj velkých.

Štartovací balíček Decoupage

Sada pre všetkých miľovníkov farieb

Štartovací balíček Decoupage technika obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod.

Štartovací balíček Šumivky

Šumivé bomby do kúpeľa zvládnej aj začiatočník

Štartovací balíček Šumivky obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod.

Štartovací balíček sviečky

Pomocou tejto sady sa dajú vyrobiť voňavé sviečky

Štartovací balíček je vhodný pre začiatočníkov alebo aj ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada výroba sviečok pre začiatočníkov je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod.

Kreatívna sada Soľ do kúpeľa

Kozmetikcá sada na výrobu kúpeľnej soli

Celá kreatívna sada Kreatívna sada Soľ do kúpeľa je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej kreatívnej štartovacej sady je vytlačený návod. Vyberte si zloženie, ktoré vám najviac vyhovuje. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho.

5. Pre najbližšiu rodinu

Potešte originálnym handmade darčekom starkú, mamu, svokru alebo brata. Každý dostane darček vyrobený z lásky a to je predsa to najdôležitejšie.

Podložky pod poháre

Darček pre všetkých kávičkárov

Rozčuľujú vás krúžky po pohári na nábytku? Navadí, vianoce to vyriešia. Vyrobte originálne drevené podložky pod poháre a darujte ich bratovi, otcovi alebo priateľovi. Tento darček tak oceníte obaja. Ak ich vyrobíte v hnedejfarbe s vintage nádychom srdce kavičkára určite zaplesá.

Voňavá mydlová kytica

Túto kyticu neodmietne žiadna dáma

Mydlová kytica je fenomén a takúto voňavú krásku neodmietne určite nikto. Vyrobte zopár kvietkov a obdarujte mamku, babku, svorku alebo kolegyňu v práci. Výroba mydlových kytíc je časovo náročnejšia, ale zvládne ju aj začiatočník.

Vintage kvetináče

Kvetináčov na kvietky nikdy ne je dosť

Rezané kvitky sú krásne ale tie v kvetináči budú odbarovaného tešiť oveľa dlhšie. Kvety môžete darovať aj na sviatky. Vyrobte malé kvetináče vo vintage štýle a pár dní pred Vianocami zasaďte cibuľky hyacintu alebu tulipánu a potešíte jarným kvietkom pod stomčekom.

Čajové sviečky

Design Director

Z parafínu si doma ľahko vyrobíte čajové sviečky ktoré môžete darovať. Vyrobte parádne voňavé čajové sviečky ktoré darujete starkej alebo mame. Pridajte jej obľúbenú vôňu atento darček ju tešiť dlho po sviatkoch.

Domáce mydlo s vločkami

Darček vhodný aj pre pánov

Kozmetika sa objaví pod stromčekom každý rok. Vyrobte však vlastné mydlo. Pridajte vôňu, možno farbu a ovsené vločky na peelingový efekt. Zvolte jenmú, neutrálnu vôňu aby ste toto mydlo mohli darovať aj pánskej časti vašej rodiny.

Ak sa vám náš článok “Tipy na DIY a handmade vianočné darčeky“ páčil, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne návody. Tešíme sa na vás!

Pridaj komentár