Štartovací balíček Decoupage (dekupáž)

Kreatívne štartovacie sady obsahujú materiál a pomôcky potrebné na decoupage techniku vrátane podrobného návodu. Je preto vhodná pre začiatočníkov alebo ako kreatívny darček .Zloženie kreatívnej sady nájdete TU. Materiál na dekupáž techniku nájdete tu.

Vaša cena:

24,90 

Vymazať

Štartovací balíček Decoupage (dekupáž)

Celá kreatívna sada Štartovací balíček Decoupage (dekupáž) je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej kreatívnej štartovacej sady je vytlačený návod. Vyberte si zloženie, ktoré vám najviac vyhovuje. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho.

Kreatívny balíček Dekupáž technika

Štartovací balíček Decoupage vintage style obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod. Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah sady je daný podľa aktuálnych skladových zásob.

Dekupáž vintage, zloženie

drevený polotovar 2 ks
lepidlo s lakom na decoupage 50 ml
akrylová farba 2 ks
tupovací štetec
• servítky na decoupage 6 ks
podrobný fotonávod

Kreatívna sada dekupáž vintage

Dekupáž s ryžovým papierom, zloženie

drevený polotovar 2 ks
lepidlo s lakom na decoupage 50 ml
akrylová farba  1 ks
tupovací štetec
ryžový papier A4 5 ks
podrobný fotonávod

Kreatívna sada dekupáž s ryžovým papierom

Kreatívny balíček Servítková technika

Túto súpravu na decoupage techniku odporúčame aj ako kreatívny darček. Tento kreatívny štartovací balíček na decoupage techniku je vhodný aj pre začiatočníkov a obsahuje všetko potrebné na výrobu decoupage / dekupáž techniky vrátane drevených krabičiek, akrylových farieb, servítok a štetcov.

Pozrieť decoupage návody
Kreatívny kurz Decoupage technika shabby chic
navod na decoupage vintage style

Návod na decoupage vintage style

Decoupage technika je ideálna na dekorovanie drevených krabičiek, šperkovníc alebo podnosov. Vďaka tejto technike môžete dodať veciam neodolateľný shabby chic alebo vintage vzhľad. Ak neviete ako na to, radi vás to naučíme v našom kreatívnom postupe. Dekupáž návod zvládne naozaj každý: začiatočník i mierne pokročilý. Každá štartovacia sada obsahuje tlačený podrobný fotonávod vložený do balíčka.

Pozrieť dekupáž postup

Dekupáž / Decoupage

Skôr ako sa pustíte do tvorenia, prečítajte si náš článok Decoupage technika – tipy, triky a návody a postupy na dekupáž, kde sa dozviete všetko potrebné o decoupage technike. Decoupage technika je jedna z najobľúbenejších kreatívnych techník, pri ktorej sa na zdobenie používajú servítky, ryžový papier alebo papier na decoupage.

Pozrieť decoupage tipy
Decoupage technika – tipy, triky a návody a postupy na dekupáž
Hmotnosť 0.001 kg
Varianta

Dekupáž s ryžovým papierom, Dekupáž vintage

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štartovací balíček Decoupage (dekupáž)”