Mydlo a kozmetika, mydlová hmota, bylinky, farby a vône

Mydlo a kozmetika sa dnes teší veľkej obľube. Podkategória Mydlo a kozmetika obsahuje: mydlové hmoty na výrobu mydla, bylinky do mydla, 100% silice, farby a vône do mydla a kozmetiky, silikónové formy na mydlo a iné. Mydlová hmota na výrobu mydla a kozmetiky má rastlinný základ, ktorý môže byť obohatený o rôzne suroviny ako napríklad kozie mlieko, olivový olej, bambucké maslo, arganový olej, ovsené vločky, med a iné. Mydlová hmota sa dá kombinovať s vôňou do mydla alebo so 100 % silicami. Ako doplnok do mydla a sú veľmi vhodné sušené bylinky.

Vyberte si z kategórie produktov:

NAjčastejšie hľadáte:

Domáca výroba mydla a kozmetiky

Všetko čo potrebujete na výrobu

Formy na mydlo

Formy na výrobu mydiel

Formy na výrobu mydiel sú šikovní pomocníci a výrobu mydla vám zjednodušia a urýchlia. Silikónové formy na mydlo a domácu výrobu mydla sa môžu používať opakovane – forma na mydlo sa môže použiť takmer až tisíc krát. V našej ponuke nájdete v rôznych tvaroch – oválne, štvorcové, v tvare srdca, formy na mydlo kvety a iné.

Pozrieť formy na mydlo

Mydlová hmota na výrobu mydla

Iba formičky na mydlo a domácu výrobu mydla skrátka nestačia. Na výrobu mydla a kozmetiky potrebujete aj kvalitné mydlové hmoty. V našej ponuke nájdete rôzne mydlové hmoty: mydlovú hmotu s kozím mliekom, mydlovú hmota priehľadnú, Glycerínovú mydlovú hmotu s olivovým olejom a iné.

Pozrieť mydlové hmoty
Výroba mydla a kozmetiky - mydlová hmota