Štartovací balíček Výroba sviečok

Kreatívna sada plná voňavých sviečok! Stačí rozbaliť a vnútri nájdete všetko potrebné na výrobu voňavých šviečok z vosku vrátane fotonávodu. Je preto vhodná pre začiatočníkov alebo ako kreatívny darček. Materiál na výrobu sviečok nájdete tu. Zloženie kreatívnej sady nájdete TU.

Vaša cena:

24,90 

Vymazať

Štartovací balíček Výroba sviečok

Celá kreatívna sada Štartovací balíček Výroba sviečok je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej kreatívnej štartovacej sady je vytlačený návod. Vyberte si zloženie, ktoré vám najviac vyhovuje. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho.

Sada na výrobu sviečok

Štartovací balíček Výroba sviečok obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Pomocou tejto kreatívnej sady sa naučíte ako sa vyrábajú čajové sviečky alebo sviečky do sklenených svietnikov. Štartovací balíček je vhodný pre začiatočníkov alebo aj ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada výroba sviečok pre začiatočníkov je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod. Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah kreatívnej sady Výroba sviečok je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Sada na výrobu sviečok obsahuje podrobný fotonávod.

Čajová sviečka, zloženie

parafín na sviečky 500 g
farba do sviečok 2 ks
vôňa do sviečok 1 ks
knôt s podstavcom 6 ks
forma na sviečku 1 ks
podrobný fotonávod

Kreatívna sada cajové sviečky

Voňavá sviečka, zloženie

parafín na sviečky 500 g
farba do sviečok 2 ks
vôňa do sviečok 1 ks
knôt s podstavcom 6 ks
• sklenený svietnik 4 x 40 ml
podrobný fotonávod

Kreatívna sada Voňavé sviečky

Kreatívna sada na výrobu sviečok

Kreatívna sada Výroba sviečok obsahuje všetok potrebný materiál na domácu výrobu parafínových sviečok. Domáce odlievanie sviečok nie je vôbec zložité ak viete ako na to a máte správne pomôcky a materiál na výrobu sviečok. Súprava na výrobu sviečok obsahuje podrobný fotonávod. Táto sada na výrobu sviečok je vhodná aj pre začiatočníkov. Ako si vyrobiť domáce sviečky? Pozrite naše návody na domácu výrobu sviečok.

Štartovací balíček Výroba sviečok

Krásne zabalený Štarovací balíček výroba sviečok obsahuje vytlačený návod – stači iba rozbaliť a môžete sa pustiť do domácej výroby sviečok. Môžete si vybrať z dvoch variant a to výroba čajových sviečok alebo výroba voňavých sviečok do skla. Domáca výroba sviečok je zábava pre celú rodinu.

Výroba sviečok pre začiatočníkov

Kreatívna štartovacia sada Výroba sviečok je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Ak si chcete vyskúšať výrobu sviečok doma, táto kreatívna sada je na to najvhodnejšia. Domáca výroba sviečok pre začiatočníkov môže byť náročná, odporúčame preto prečítať si náš návod na výrobu čajových sviečok.

Návod na výrobu sviečok

Návod ako si vyrobiť voňavú sviečku z vosku

Túto súpravu na výrobu sviečok odporúčame aj ako kreatívny darček. Je vhodný aj pre začiatočníkov a je možné z tejto sady vyrobiť niekoľko krásnych a voňavých sviečok. Sada na výrobu mydla obsahuje vosk parafín na výrobu sviečok, farby do sviečok, vône na výrobu sviečok, formy alebo sklenené svietniky. Skrátka všetko potrebné na výrobu farebných a voňavých sviečok. Ako si vyrobiť domáce sviečky vám ozrejmí aj priložený podrobný fotonávod.

Pozrieť produkty

Tipy, triky a návody na výrobu sviečok

Ak sa chcete stať naozajstným odborníkom na výrobu sviečok, a ušetriť si veľa času skúšaním a bádaním ako a s čím začať, aké vosky či pomôcky použiť, odporúčame vám pozrieť si naše tipy, triky a návody na domácu výrobu sviečok. Dočítate sa aký vosk alebo parafín je vhodný, aké farby sa používajú na výrobu sviečok ale aj to ako správne vosk roztápať.

Pozrieť viac

Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady.

Hmotnosť 0.001 kg
Varianta

Čajové sviečky, Voňavé sviečky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štartovací balíček Výroba sviečok”