Štartovací balíček Výroba mydla

Kreatívna sada plná voňavých bubliniek! Stačí rozbaliť a vnútri nájdete všetko potrebné na výrobu voňavých mydielok vrátane fotonávodu. Je preto vhodná pre začiatočníkov alebo ako kreatívny darček. Zloženie kreatívnej sady nájdete TU. Materiál na výrobu mydla nájdete tu.

Vaša cena:

24,90 

Vymazať

Štartovací balíček Výroba mydla

Celá kreatívna sada Výroba mydla je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej kreatívnej štartovacej sady je vytlačený návod. Vyberte si zloženie, ktoré vám najviac vyhovuje. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho.

Bylinkové mydlo, zloženie:

mydlová hmota 1 kg
vôňa do mydla 1 ks
farba do mydla 1 ks
forma na mydlo 1 ks
sušené bylinky 2 druhy
podrobný fotonávod

kreativna sada bylinkove mydlo

Mydlo s vločkami, zloženie:

mydlová hmota  1 kg
vôňa do mydla 1 ks
farba do mydla 1 ks
forma na mydlo 1 ks
podrobný fotonávod

kreativna sada mydlo s vlockami

Mydlo s medom, zloženie:

mydlová hmota 1 kg
vôňa do mydla 1 ks
farba do mydla 1 ks
forma na mydlo 1 ks
podrobný fotonávod

kreativna sada mydlo s medom

Kreatívna sada na výrobu mydla

Štartovací balíček Výroba mydla obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada výroba mydiel pre začiatočníkov je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod. Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah sady je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Súprava na výrobu mydla obsahuje podrobný fotonávod. Táto sada na výrobu mydla je vhodná aj pre začiatočníkov. Ako si vyrobiť domáce mydlo? Pozrite naše návody na domácu výrobu mydla a kozmetiky.

Sada na výrobu mydla

Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah sady je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Súprava na výrobu mydla obsahuje podrobný fotonávod. Táto sada na výrobu mydla je vhodná aj pre začiatočníkov. Ako si vyrobiť domáce mydlo? Pozrite naše návody na domácu výrobu mydla a kozmetiky.

Výroba mydiel pre začiatočníkov

Kreatívna štartovacia sada Súprava na výrobu mydla je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Ak si chcete vyskúšať výrobu mydla doma, táto štartovacia sada je na to najvhodnejšia. Výroba mydiel pre začiatočníkov môže byť náročná, odporúčame preto prečítať si aj náš článok Všetko o výrobe mydla.  Výroba mydla z mydlovej hmoty postup nájdete tu.

Návody na domácu výrobu mydla

Kreatívna súprava na výrobu mydla

Túto súpravu na výrobu mydla odporúčame aj ako kreatívny darček. Je vhodný aj pre začiatočníkov a je možné z tejto sady vyrobiť niekoľko krásnych a voňavých mydielok. Sada na výrobu mydla obsahuje formičky na mydlámydlovú hmotu, farby, vône a bylinky. Skrátka všetko potrebné na výrobu farebných mydielok. Ako si vyrobiť domáce mydlo vám ozrejmí aj priložený podrobný fotonávod.

Pozrieť návody

Tipy, triky a návody na výrobu mydla

Ak sa chcete stať naozajstným odborníkom na výrobu mydla, a ušetriť si veľa času skúšaním a bádaním ako a s čím začať, aké mydlové hmoty či pomôcky použiť, odporúčame vám začať týmto článkom Výroba mydla – tipy, triky a návody na domácu výrobu mydla. Vysvetlíme aké s mydlové hmoty poznáme, čo je to glycerínová hmota, ako dať svojim mydielkam originálny vzhľad, farbu a vôňu.

Pozrieť viac

Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady.

Hmotnosť 0.001 kg
Varianta

Bylinkové mydlo, Mydlo s medom, Mydlo s vločkami

1 recenzia k Štartovací balíček Výroba mydla

  1. petra.zahoranska

    Krásne zabalená sada, veľmi rýchle dodanie. U mňa spokojnosť na 100 %. Určite odporúčam a rada nakúpim aj nabudúce.

Pridať recenziu