Formy na mydlo a domácu výrobu mydla

Formy na mydlo a domácu výrobu mydla

Formy na mydlo a domácu výrobu mydla

Formy na mydlo a domácu výrobu mydla sú užitoční pomocníci. Glycerínová mydlová hmota sa iba roztopí vo vodnom kúpeli a tekutá hmota sa nalieva do formy. Silikónové formy na mydlo (formičky na mydlá) a domácu výrobu mydla sa môžu používať opakovane – takmer až tisíc krát. Tieto silikónové formy na mydlo a domácu výrobu mydla je možné používať pri teplote – 40˚C až + 230˚C bez toho, aby došlo k jej deformácii. Formičky na mydlá máme v ponuke v krásnych tvaroch a farbách, veríme preto že si vyberiete.

Formičky na mydlá

Pozrieť všetky formy na mydlo

Nezabudnite na tieto pomôcky na výrobu mydla a kozmetiky:

Formičky na mydlá máme v najrôznejších tvaroch a farbách. Avšak iba formy na mydlo a domácu výrobu mydla skrátka nestačia. Na výrobu mydla a kozmetiky potrebujete aj kvalitných pomocníkov. Neprehliadnite naše mydlové hmoty na výrobu mydla, farby do kozmetiky, sušené bylinky, vône na výrobu mydla a kozmetiky. Tak hor sa do tvorenia!

Mydlová hmota na výrobu mydla a kozmetiky:

Mydlová hmota na výrobu mydla a kozmetiky má rastlinný základ, ktorý môže byť obohatený o rôzne suroviny ako napríklad kozie mlieko, olivový olej, bambucké maslo, arganový olej, ovsené vločky, med a iné.

Sušené bylinky na výrobu mydla:

Na domácu výrobu mydla sa výborne hodia aj sušené bylinky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušený list brečtanu do mydla a kozmetiky sa môžete zamiešať priamo do roztopenej hmoty.

100 % silice na výrobu mydla:

100% silica na výrobu kozmetiky a mydla je zložená z prírodných vonných látok. Silice zasielame v praktickej plastovej fľaštičke s uzáverom a kvapkátkom na jednoduché dávkovanie.

Vône na výrobu mydla a kozmetiky:

Vôňa do mydla a kozmetiky je koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných látok. Vôňa do mydla a kozmetiky sa nepoužíva v koncentrovanej forme.

Farby do mydla a kozmetiky:

Farba do mydla je rozpustná vo vode, neobsahuje konzervanty a geneticky modifikované suroviny. Farby do mydla a kozmetiky sú na glycerínovej báze a sú vhodné najmä na domácu výrobu mydla a kozmetiky.

Pozrieť všetky potreby na výrobu mydla

Výroba mydla:
návody a postupy

Vyrobiť mydielko voňavé a pekne farebné, nemusí byť vždy hračka. Pripravili sme preto pre vás návody na výrobu domáceho mydla, mydielok a šumiviek.
Je len na vás ktorým začnete.

Výroba mydla z mydlovej hmoty

Výroba mydla z mydlovej hmoty je nenáročný a rýchly postup ako si vyrobiť domáce mydielka. V tomto fotopostupe si ukážeme ako na bylinkové mydielka krok za krokom.

Návod: výroba farebných mydielok

Vyrobiť si krásne a farebné mydielka v tvare diamatov nezaberie veľa času a hravo to zvládnete aj s deťmi. Pretože správne namiešať farby a vhodne navoňať, to niekedy dokáže len detská fantázia.

výroba mydiel pre začiatočníkov

Domáca výroba mydla a kozmetiky je návyková. Mydlo si môžete vyrobiť podľa vlastných potrieb pridaním byliniek, prírodných silíc a samozrejme použitím rôznych druhov mydlovej hmoty. V tomto fotonávode si ukážeme ako na krásne levanduľové mydielka.

Návod na šumivé bomby do kúpeľa

Dopriať si relaxačný, voňavý, bylinkový kúpeľ po ťažkom a náročnom dni je sen asi každej z nás. Ten pocit, keď sa ponoríte do horúcej vody a môžete relaxovať je na nezaplatenie. Spríjemnite si tieto vzácne chviľe a vyrobte si voňavé šumivé bomby do kúpeľa.

Kreatívna štartovacia sada: Výroba mydla

Štartovací balíček Výroba mydla obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada výroba mydiel pre začiatočníkov je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Priložený je aj podrobný fotonávod na výrobu.

Kreatívna sada na výrobu mydla

Pozrieť všetky štartovacie sady

Domáca výroba mydla a kozmetiky, návody a postupy

Výroba mydla a kozmetiky je veľká zábava a navyše veľmi voňavá. Aj preto patrí medzi naše najobľúbenejšie techniky. Vyskúšajte si výrobu mydla aj vy, určite neoľutujete. Aj pomocou našich fotopostupov a návodov to zvládnete raz-dva.

Návod na výrobu domáceho harmančekového mydlo s pivonkami

Návod na výrobu domáceho harmančekového mydlo s pivonkami

Jednoduchý návod na domáce citrónové mydlo

Jednoduchý návod na domáce citrónové mydlo Máte radi citrón, limetky alebo pomaranče? V tom prípade [...]

Návod na výrobu mydla s nechtíkom

Návod na výrobu mydla s nechtíkom Nechtík je nielen krásne kvitnúca, ale aj veľmi užitočná [...]

Návod na soľ do kúpeľa s harmančekom

Návod na soľ do kúpeľa s harmančekom Na jeseň a v zime dobre padne horúci [...]

Návod ako si vyrobiť viacfarebné mydlo z mydlovej hmoty

Návod ako si vyrobiť viacfarebné mydlo z mydlovej hmoty Urobte si radosť a vyrobte si [...]

8 návodov na výrobu mydla, ktoré musíte vyskúšať

8 návodov na výrobu mydla, ktoré musíte vyskúšať Domáca výroba mydla a kozmetiky je láska [...]

Pozrieť všetky návody a postupy navýrobu mydla

Výroba mydla – tipy, triky a návody na domácu výrobu mydla

Skôr ako sa pustíte do domácej výroby mydla, odporúčame vám najskôr podrobne si naštudovať náš obsiahly článok Výroba mydla – tipy, triky a návody na domácu výrobu mydla. Ušetrí vám veľa času skúšaním a bádaním ako a s čím začať, aké mydlové hmoty či pomôcky použiť.

Formy na mydlo a domácu výrobu mydla

Pozrieť Tipy a triky na várobu mydla

ZHrnutie

Či už ste začiatočník alebo pokročilý, formičky na mydlá sú takmer nutnosťou. Dúfame že ste si z nášho článku “Formy na mydlo a domácu výrobu mydla” odniesli čo najviac. Táto technika je veľmi zaujímavá a kto k nej raz “pričuchne”, rýchlo si ju obľúbi a nedá na ňu dopustiť. Množstvom kombinácií farieb a vôní táto technika vytvára takmer neprekonateľné množstvo variácií. Ak máte akékoľvek otázky či potrebujete radu, zastavte sa v našej predajni na Obchodnej ulici v Bratislave a radi vám poradíme s výberom. Aby vám neunikla žiadna novinka, návod či video, sledujte nás na facebooku, Youtube a Instagrame.

Pridaj komentár