fbpx

Silica mäta prieporná do mydla a kozmetiky

100 % prírodná silica vhodná na výrobu mydla, kozmetiky a sviečok. Prírodná silica sa nepoužíva v koncentrovanej forme. Obsah balenie je 10 ml.

Vaša cena:

4,50 

Nie je na sklade

Silica mäta prieporná do mydla a kozmetiky

Silica vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. 100 % silicu zasielame v praktickej plastovej fľaštičke s uzáverom a kvapkátkom na jednoduché dávkovanie. Silica mäta prieporná do mydla a kozmetiky  a nemôže používať v koncentrovaj forme. Ide o 100 % prírodný výťažok. Využíva sa aj pri aromaterapii a pri masážach.

Vôňe do mydla a kozmetiky

Silica mäta prieporná do mydla a kozmetiky je zložená z prírodných vonných látok. Je to veľmi príjemná chladivá. Mäta prieporná pomáha pri chorobách dýchacích ciest, povzbudzuje žalúdočnú činnosť a zmierňuje nevoľnosť. Mäta tiež tíši reumatizmus, kožné vyrážky, povzbudzuje mozgovú činnosť pri únave. 100 % silica sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky: krémy na pleť a telo, šampón na vlasy, masky na tvár, peeling, pleťová voda, masážny olej, mydlo. Používať ju môžete aj pri výrobe voskových a gelových sviečok. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame vôňu kombinovať s mydlovou hmotou. Vhodný doplnok pri výrobe domácej kozmetiky a sviečok sú aj rôzne sušené plody a sušené bylinky. Pri výrobe kozmetiky využijete aj kombináciu s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Silicu používajte vždy zriedenú. Nepoužívajte v koncentrovanej forme. Vôňa do mydla sa musí skladovať mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnkom a skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Francúzsko.
Označenie podľa nariadenie Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1272/2008.

Doporučené dávkovanie:
Kozmetika 0,1- 0,2 %
Sviečky max 4 %

Príklad dávkovania:
pleťová voda: 1- 2 kvapky rozmiešať v 50 ml vody
pleťové krémy: 3 – 7 kvapiek na 50 ml krému
vlasové tinktúry: 2 – 5 kvapiek rozmiešať 100 ml vody
telový kúpeľ: 3 -10 kvapiek pridať do kúpeľa
masážny telový olej: 7 – 20 kvapiek na 100 ml masážneho prípravku
Spotrebujte do: 07/2023

Špecifikácie:
Vôňa: chladivá mentolová
Objem: 10 ml
Použitie: výroba mydla, kozmetiky a sviečok

Kreatívne techniky s využitím silice
výroba mydla a kozmetiky, šampóny, sprchové gély, soľ do kúpela, krémy, voskované a gelové sviečky

Silica mäta prieporná do mydla a kozmetiky

Hmotnosť 0.001 kg