fbpx

Sušený harmanček do mydla

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Vaša cena:

0,50 

9 na sklade

Upozornenie

Vzhľadom k zvýšenému množstvu prijatých objednávok môže prísť k predĺženej doby dodania niektorých objednávok. Ďakujeme za pochopenie.

Sušený harmanček do mydla

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušený harmanček do mydla môžete zamiešať priamo do roztopenej mydlovej hmoty. Taktiež ich môžete použiť ako posyp na mydlá. Harmanček, alebo tiež rumanček pravý má protizápalové a hojivé účinky.

Bylinky a sušené plody na výrobu mydla a kozmetiky

Tieto sušené kvety rumančeka sa používajú nielen pri výrobe kozmetiky ale aj v lekárstve. Sušený harmanček sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky. Odvar z neho sa používa na výrobu: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, masky na tvár, zubné pasty, ústne vody, mydlo.  Tento sušený harmanček sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky. Veľmi vhodné sú na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery, krému alebo šampónu. Sušený harmanček do mydla a kozmetiky je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice. Rumanček pravý zosvetľuje pleť a zmierňuje tmavé kruhy pod očami. Je vhodný na problematickú pleť a na pokožku s akné. Čistí pokožku a má výrazné upokojujúce účinky.  Vo vlasovej kozmetike je pre svoje zosvetľujúce účinky vhodný predovšetkým na svetlé vlasy.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

 

Hmotnosť 0.005 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušený harmanček do mydla”