Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok zatvorené
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Adresa

Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná Bratislava – Dvor 66, 811 06 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontakt

Email: sperkovo (@) sperkovo.sk
Telefón: 0908 590 279
https://www.facebook.com/Sperkovo.sk

 

Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná BratislavaZrušené

Kreatívny obchod “Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná Bratislava” je otvorená od októbra 2013. Za tento čas prešla predajňa niekoľkými rekonštrukciami a obmenami. V ponuke nájdete umelecké a kreatívne potreby na tvorbu a voľný čas, nech už ide o decoupage techniku, tvorenie z fima, krištálovú živicu, korálky, komponenty, drôtiky či šnúrky, výrobu kozmetiky a iné. Samozrejmosťou sú stovky rôznorodých farieb, vlny, grafických motívov a servítok. Ak si začiatočník alebo si na niektorú z techník netrúfaš, radi ťa privítame na niektorom z našich kreatívnych kurzov. Kreatívny obchod Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná Bratislava sa nachádza v samotnom centre Bratislavy, takže je ľahko prístupná z viacerých smerov. Ak si handmade šialenec či ešte len začínaš tvoriť, určite nakukni po inšpiráciu alebo nový nápad do nášho blogu nabitého kreatívnymi návodmi a postupmi. Šperkovo umelecké potreby Bratislava, výtvarné potreby Bratislava sú tu skrátka iba pre teba.

Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná Bratislava

Kreatívny obchod s decoupage potrebami, papiermi a farbami

Servítková technika, ktorá je známa tiež po menom decoupage, patrí medzi najobľúbenejšie techniky zdobenia rôznych predmetov – drevených krabičiek na decoupage, skla, porcelánu a textilu. V našej kreatívnej predajni nájdete široký výber materiálu a pomôcok na servítkovú metódu. Každé šikovné ruky si u nás vyberú zo širokého sortimentu na kreatívne tvorenie: drevené polotovary na decoupage, akrylové farby, ryžový papier na decoupage, polystyrénové gule a iné umelecké potreby. Pre začínajúcich tvorcov máme pripravených množstvo kreatívnych nápadov a návodov na tvorenie pomocou servítkovej techniky decoupage. Kto si netrúfa sám na výrobu decoupage výrobkov, radi ho privítame na niektorom našom kreatívnom kurze zaoberajúcim sa decoupage technikou.

Kreatívny obchod s decoupage potrebami

Umelecké potreby Bratislava, výtvarné potreby Bratislava

Umelecké potreby ako akrylové farby, farby na textil, korálky, komponentny na výrobu šperkov, servítky, tabuľové farby, farby na textil, decoupage krabičky a decoupage servítky, ryžový papier na decouage (dekupáž)  transfer papier, stužky, krajky, krištálová živica, vlna, bylinky, farby a mydlové hmoty, bavlnené látky metráž… a omnoho viac nájdeš u nás v našej kreatívnej predajni Šperkovo Bratislava na Obchodnej ulici v Bratislave. Umelecké potreby Bratislava, Kreatívny obchod, výtvarné potreby Bratislava a kreatívne potreby Bratislava sú otvorené v pondelok až piatok od 10:00 – 18:00 a v sobotu od 9:00 – 12:00.

Decoupage potreby predajňa Bratislava

Akrylové farby na decoupage a farby na textil

Kriedové akrylová farba na decoupage sú rýchloschnúce farby na vodnej báze s vynikajúcou krycou schopnosťou. Tieto akrylové farby boli špeciálne vyvinuté na decoupage techniku za účelom dosiahnutia vintage vzhľadu. Ako ochranu farby odporúčame použiť záverečný lak na decoupage techniku, matný alebo lesklý. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu vytvárajú matný a hladký povrch. Tieto akrylové farby na decoupage môžeme použiť na: drevo, keramiku, papier, plast, kov, kameň, sadra, polystyrén alebo aj na stenu. Kreatívne techniky s využitím akrylovej farby: decoupage, dekupáž, decoupage vintage, transfer, maľba a iné. Akrylové farby a farby na textil nájdete aj v kreatívnom obchode Šperkovo – kreatívne a umelecké potreby Bratislava.

Umelecké potreby Bratislava

Prevádzkovateľ

Šperkovo s.r.o., Bratislavská 694, Most pri Bratislave 900 46
IČO 46 195 301, DIČ 202 327 40 11, Zapísané v OR Bratislava I Vložka číslo: 91261/B
Bankové spojenie IBAN: SK5502000000002893893756

Kreatívne návody a postupy