Sušené kakaové šupky do mydla a kozmetiky

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Vaša cena:

0,50 

19 na sklade

Sušené kakaové šupky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušené kakaové šupky do mydla a kozmetiky môžete zamiešať priamo do roztopenej hmoty. Taktiež ich môžete použiť ako posyp na mydlá. Odporúčame kakaové šupky vyskúšaj aj pri výrobe peelingu na telo.

Bylinky na výrobu kozmetiky

Sušené kakaové šupky majú hydratačné účinky, pôsobia regeneračne a majú hojivé úcinky na pokožku. Vznikajú pri pražení kakaových bôbov a dajú sa použiť aj na výrobu kozmetiky. Veľmi vhodné sú na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Pre tvrdšiu a pevnejšiu štruktúru sú vhodné aj pri výrobe peelingu a telo a tvár. Využívajp sa aj na rôzne dekoračné účely v kozmetike a tiež pri výrobe svičok. Sušené kakao do mydla a kozmetiky je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice. Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

Sušené kakaové šupky do mydla a kozmetiky

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušené kakaové šupky do mydla a kozmetiky”