7 jesenných návodov ktoré musíte vyskúšať

7 jesenných návodov ktoré musíte vyskúšať

7 jesenných návodov ktoré musíte vyskúšať

Konečne je tu: jeseň! Ak sa rozhodnete ísť na dlhú jesennú prechádzku nezabudnite si priniesť lesné plody či konáriky z ktorých si môžete vyrobiť zaujímavé dekorácie. Aby vám nebolo zima, isto využijete aj náš návod na šitý nákrčník a večer taktiež oceníte romantický svietnik, ktorým navodíte tú správnu atmosféru. V tomto článku vám prinášame 7 jesenných návodov ktoré musíte vyskúšať.

Kreatívne jesenné nápady

Dlhšie jesenné večery priam nabádajú k ručným prácam. Uvarte si teplý čaj a nechajte sa inšpirovať našimi jesennými kreatívnymi návodmi.

Návod na jesennú dekoráciu

Jeseň

Zažeňte nudu a inšpirujte sa týmto kreatívnym návodom ako si pomocou akrylových farieb vyrobíte originálne doplnky do domácnosti. Na výrobu týchto dekorácii budeme potrebovať iba akrylové farby a zopár drobností – lak na dekupáž (decoupage), štetec a lepiacu pištoľ.

Jednoduché prestieranie s použitím farieb na textil

Jeseň

Vyrobiť si originálne textilné prestieranie s otlačeným listom je rýchle, jednoduché a je to zábava pre celú rodinu. Na prechádzke v lese s deťmi nazbierajte listy, ušite prestieranie z kvalitnej jednofarebnej bavlnej látky a pripravte si farby na textil.

Farebné jesenné tekvice zdobené decoupage technikou

Jeseň

Decoupage technika sa dá použiť na akýkoľvek predmet či materiál. Vyskúšala som pomocou ryžového papiera ozdobiť tekvičky a výsledok je úžasný. Vďaka kriedovým akrylovým farbám Decor Paint Soft dostali okrasné tekvičky nový farebný odtieň. Popustite uzdu fantázii a vyskúšajte aj vy tento krásne farebný jesenný návod.

Jesenný svietnik z konárikov

Jeseň

Pri tomto svietniku naozaj platí, že aj jednoduché veci môžu byť krásne. Ak máte radi prírodné dekorácie a radi si doma zapálite sviečku, neváhajte a pustite sa do výroby svietnika z konárikov ešte dnes. Pretože jednoduché veci bývajú tie najkrajšie.

Soľ do kúpeľa s eukalyptom

Jeseň

Relax a oddych po náročnom sychravom dni padne vždy vhod. Namixujte si svoje obľúbené vône a bylinky a doprajte si zaslúžený oddych – isto si to zaslúžite. Vhodne zvolená soľ do kúpeľa bude mať na vaše telo blahodárne, ba priam liečivé účinky.

Kreatívny návod na šitý nákrčník

Jeseň

Praktický nákrčník z kvalitnej bavlnenej látky do chladného a jesenného počasia je priam ideálna voľba. Zahreje a skvelo doplní takmer každý outfit. Vyberte si látku podľa svojho gusta a pustite sa do šitia.

Romantický svietnik

Jeseň

Romantickú atmosféru si vďaka tomuto svietniku môžete urobiť kľudne aj každý deň, no na jeseň vďaka mihotavému svetlu sviečok dostane chladný a upršaný večer celkom nový rozmer. Výroba vám nezaberie veľa času a o to viac sa môžete sa venovať svojej drahej polovičke.

Podobné články z nášho blogu:

Pozrieť všetky návody

Ak sa vám náš fotonávod 7 jesenných návodov ktoré musíš vyskúšať páčil, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne jesenné nápady. Ak ste vyrobili jesenné dekorácie podľa nášho návodu, pošlite nám foto svojich výrobkov a tie najlepšie uverejníme. Tešíme sa na vaše fotografie!

Pridaj komentár