Svietnik z konárikov návod

svietnik z konarikov 8

Svietnik z konárikov návod

Tento návod je naozaj veľmi jednoduchý a zvládne ho určite každý. Pri tomto svietniku naozaj platí, že aj jednoduché veci môžu byť krásne. Ak máte radi prírodné dekorácie a radi si doma zapálite sviečku, neváhajte a pustite sa do výroby svietnika z konárikov ešte dnes. Skôr ako začnete, vybehnite na malú prechadzku do lesa alebo do záhrady a nazbierajte si materiál, aby ste mali z čoho tvoriť.

Na výrobu svietnika budeme potrebovať:

Svietnik z konárikov návod

Sklenený pohár nezabudnite odmastiť skôr ako začneme s výrobou. Dôkladne ho umyte pod vodou, nezabudnite použiť aj prostriedok na odmastenie riadu. Pomocou lepiacej pištole začneme po obvode pohára lepiť halúzky. Konáriky si pred prácou pomocou záhradných nožníc upravte na požadovanú dĺžku:

Svietnik z konárikov návod

Lepiacu pištol zapnite do elektriny a počkajte pokým sa rozohreje. Lepidlo naneste na 1/3 konárika a priložte ho na pohár, zatlačte a pár sekúnd pridržte:

svietnik-z-konarikov-3

Takto postupujte po celom obvode. Prikladajte konáriky tesne vedľa seba ako to len pôjde:

svietnik-z-konarikov-4

Pekný efekt dosiahnete ak budete používať hrubšie, stabilnejšie halúzky a doplníte ich tenkými konárikmi. Takýmto spôsobom pokračujte až pokým neoblepíte celý pohár:

svietnik-z-konarikov-5

Odstrinite si dlhší kus špagátu ktorý viackrát obmotajte okolo svietnika:

svietnik-z-konarikov-6

Prebytočný špagát odstriunite alebo uviažte na mašličku:

svietnik-z-konarikov-7

Takýto svietnik je vhodný nie len do bytu, ale môžete ho používať aj na balkóne či na terase. Vytvote si romantickú atmosféru s originálny DIY prírodným svietnikom.

svietnik-z-konarikov-8

Štartovacia sada výroba sviečok

Ak sa vám náš článok “ Svietnik z konárikov návod “ páčil, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne návody. Tešíme sa na vás!