Výroba sviečok

Palmový vosk alebo parafín sú základné suroviny potrebné na výrobu sviečok. Na zafarbenie vosku sa používajú farby do sviečok. Do roztopeného vosku je potrebné pridať farbu na sviečky, vôňu alebo 100 % prírodnú silicu. Farba je vhodná na výrobu sviečok – ak používate parafín, palmový vosk alebo gél na sviečkyPomocou palmového vosku je možné dosiahnuť krásnu kryštálovú štruktúru sviečok. Parafín je vhodný na odlievanie sviečok do sklenených nádob a svietnikov. Výroba sviečok z vosku alebo parafínu je jednoduchá a zvládnete ju aj doma. Pre začiatočníkov odporúčame aj štartovaciu sadu s návodom.

Výroba sviečok - fotonávody

Domáca výroba sviečok

Domáca výroba sviečok je rýchla a relatívne jednoduchá. Palmový vosk na sviečky a parafín sú základné suroviny. Potom budeme ešte potrebovať farby, vône, a formy na výrobu sviečok. A samozrejme knôty, bez toho nám sviečky nebudú pekne a rovnomerne horieť. Na výrobu sviečok doma odporúčame našu štartovaciu sadu na výrobu sviečok doma, ktorá je vhodná pre začiatočníkov, prípadne je vhodná aj ako darček. Obsahuje všetok materiál potrebný na výrobu sviečok vrátane podrobného fotonávodu.

Ako vyrobiť sviečku

Ako si vyrobiť sviečku doma jednoducho a rýchlo? Všetko nájdete v našom podrobnom fotopostupe, kde sa dočítate čo všetko potrebujete na výrobu sviečok. Všetko je podrobne vysvetlené vysvetlené a celým postupom vás prevedú fotografie krok za krokom celou výrobou sviečok.

Výroba sviečok materiál

Materiál na výrobu sviečok nájdete aj v našom eshope: palmové vosky a parafíny, farby do vosku a gélu, vône do sviečok, knôty či formy na výrobu sviečok.

Ohodnoťte článok:
[Total: 1 Average: 5]