Sójový vosk na výrobu sviečok 1 kg

Prírodný 100 % sójový vosk určený na výrobu sviečok v nádobách dodávaný vo forme vločiek. Ekologická alternatíva vosku – neobsahuje žiadne škodlivé a nebezpečné prísady. Na rozdiel od parafínu nesteká, horí raz tak dlho a má čistejšie spaľovanie. Obsah balenia 1 kg.

Vaša cena:

7,29 

138 na sklade

Na výrobu sviečok budete potrebovať aj:

Knôty do sviečok

Pozrieť viac

Formy na sviečky

Pozrieť viac

farby do sviečok

Pozrieť viac

Vône do sviečok

Pozrieť viac

Sójový vosk na výrobu sviečok 1 kg

Prírodný 100 % sójový vosk určený na výrobu sviečok v nádobách. Na výrobu takýchto sviečok sú najvhodnejšie sklené alebo hliníkové nádoby. Sójový vosk je vyrobený z obnoviteľných zdrojov, bez GMO a ďalších prísad. Sójový vosk na výrobu sviečok 1 kg neobsahuje žiadne škodlivé a nebezpečné prísady. Pri horení sa do vzduchu nevyparuje CO2. Sviečky zo sójového vosku horia dlhšie ako parafínové sviečky. Sójová sviečka s hmotnosťou 100 g má výdatnosť horenia cca 33 hodín.

Výroba sviečok zo sójového vosku

Prírodný sójový vosk na sviečky dodávame vo forme vločiek. Používa sa na výrobu sviečok odlievaných do nádob a svietnikov. Sójový vosk má veľmi vysokú priľnavosť k nádobe a takmer vôbec sa zmršťuje. Povrch sviečky zostane po stuhnutí rovný, hladký a okolie knôtu sa neprepadáva. Sójový vosk na výrobu sviečok 1 kg má jemnú bielu farbu. Na farbenie vosku sa používajú špeciálne farby do sviečok. Do roztopeného vosku je potrebné pridať vôňu alebo 100 % prírodnú silicu. Do sójových sviečok sú ideálne drevené knôty, ktoré imitujú praskajúce drevo.

Sójový vosk na výrobu sviečok, návod

Sójový vosk na výrobu sviečok….

Špecifikácie sójového vosku na výrobu sviečok:
Farba: jemne biela, krémová
Hmotnosť balenia: 1 kg
Teplota topenia: 51 – 55 °C
Krajina pôvodu: EU

Doporučené dávkovanie:
vôňa alebo silica max 8 %

Kreatívne techniky s využitím sójového vosku:
výroba sviečok, odlievanie sviečok, sviečky v skle, ekologické sviečky

Sójový vosk na výrobu sviečok 1 kg
Sójový vosk na výrobu sviečok 1 kg

Nech už sa pustíte do akéhokoľvek projektu, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady nielen na výrobu sviečok.

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sójový vosk na výrobu sviečok 1 kg”