fbpx

Palmový vosk na sviečky 500 g

Palmový vosk je čisto rastlinný produkt špičkovej kvality, ktorý sa používa na výrobu sviečok. Tento vosk je špeciálne určený na odlievanie do foriem, keďže po vytuhnutí vytvára krásnu kryštálovú štruktúru sviečok. Dodávame vo forme granulátu. Obsah balenia 500 g.

Vaša cena:

3,29 

3 na sklade

Na výrobu sviečok budete potrebovať aj:

Knôty do sviečok

Pozrieť viac

Formy na sviečky

Pozrieť viac

farby do sviečok

Pozrieť viac

Vône do sviečok

Pozrieť viac

Palmový vosk na sviečky 500 g

Palmový vosk je rastlinný a prírodný produkt. Vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe palmového oleja. Používa práve na výrobu sviečok. Palmový vosk je čisto rastlinný produkt špičkovej kvality. Pomocou palmového vosku je možné dosiahnuť krásnu kryštálovú štruktúru sviečok. Palmový vosk na sviečky 500 g je vhodný aj pre alergikov.

Odlievanie sviečok z vosku

Pri domácej výrobe sviečok je palmový vosk veľmi vhodný. Kryštáli palmového vosku vytvoria krásnu štruktúru sviečok. Vosk môžete odlievať do foriem alebo do sklenených svietnikov. Palmový vosk môžete zafarbiť. Na farbenie vosku sa používajú špeciálne farby do sviečok. Do roztopeného vosku je potrebné pridať farbu na sviečky, vôňu alebo 100 % prírodnú silicu. Vosk potom už len vylejete do formy alebo do skleneného svietnika. Palmový vosk je potrebné roztopiť vo vodnom kúpeli. Palmový vosk nesmie zovrieť. Zahrievajte max na 90 °C . Odliate sviečky musia vytuhnúť pomaly pri izbovej teplote. Pri výrobe sviečok z palmového vosku nie je nutné pridávať aditíva ani stearín. Kryštálový efekt zvýrazní tmavá farba do sviečok. Dodávame zabalené v šáčku.

Špecifikácie:
Farba: priehľadná
Hmotnosť balenia: 500 g
Krajna pôvodu: EU

Kreatívne techniky s využitím palmového vosku:
výroba sviečok, odlievanie sviečok do foriem

Palmový vosk na sviečky 500 g
Palmový vosk na sviečky 500 g
Hmotnosť 0.500 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Palmový vosk na sviečky 500 g”