fbpx

Štartovacie balíčky v novom balení

Nové kreatívne štartovacie sady

Štartovacie balíčky v novom balení

Naše štartovacie balíčky sú tu pre vás v novom šate – v ešte krajšom kompaktnejšom balení. Samozrejmosťou je aj pribalený podrobný fotonávod ku každej technike, vďaka ktorému zvládnete každú techniku v pohodlí domova. Kreatívne sady sú samozrejme vhodné aj pre začiatočníkov.

Kreatívne sady ako darček

Hľadáte darček pre tvorivú kamarátku alebo sa chcete naučiť decoupage techniku, vyskúšať si výrobu mydla či maľbu na hodváb? Štartovacie sady sú tiež ideálne ako darček pre tých, ktorí radi tvoria. Pripravili sme pre vás kreatívne sady na všetky vaše obľúbené techniky: Decoupage vintage style, Krištálovú živicu, Výroba bylinkového mydla, Šumivky a bomby do kúpeľa, Maľba na hodváb či Ketlované šperky. Všetky kreatívne sady obsahujú nielen potrebný materiál a potrebné pomôcky ale aj podrobný fotonávod. Zoznam všetkého materiálu nájdete uvedený pri každej štartovacej sade. Kreatívna sada je vždy s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici.

Kreatívna súprava na výrobu pre začiatočníkov

Tieto kreatívne štartovacie sady odporúčame ako kreatívny darček a sú vhodné aj pre začiatočníkov. V balení nájdete všetko potrebné na tvorenie. Z tejto kreatívnej štartovacej sady vyrobiť si môžete vyrobiť krabičky pomocou decoupage techniky, bylinkové mydielka, ketlované, cínované a živicové šperky a sú tieto kreatívne techniky sú navrhnuté tak, aby ich výrobu zvládol každý zručnejší začiatočník. Štartovacie balíčky nájdete aj v našej predajni na Obchodnej ulici v Bratislave.

Štartovací balíček Decoupage vintage style

Kreatívna štartovacia sada decoupage vintage style

Dekupáž technika vo vintage štýle je váš najobľúbenejší štartovací balíček. V tejto sade nájdete farby decor paint soft, lepidlo na decoupage na drevo, servítky, štetce a drevené krabičky. Kreatívna sada na dekupáž obsahuje aj návod a je ideálna ako darček pre začiatočníkov.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Štartovací balíček Transfer technika

Štartovací balíček Transfer technika

Transfer technika alebo prenášanie obrázku a textu vďaka tejto štartovacej sade zvládnete aj z pohodlia domova. Pomocou špeciálneho transfer média sa naučíte preniesť text na drevo a na praktickú textilnú nákupnú tašku. Tento balíček na transfer poteší aj neskúsených.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Štartovací balíček Šumivky

štartovací balíček šumivky

Voňavé, farebné, plné byliniek a po kontakte s vodou aj parádne šumivé. To sú bomby do kúpeľa. Kreatívna súprava na výrobu kozmetiky je ideálny darček pre všetky ženy, ktoré si radi doprajú relaxačný kúpeľ. Pomocou návodu si vyrobíte šumivky, ktoré potom hodíte do vane a stačí už len relaxovať.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Štartovací balíček Cínované šperky

Štartovací balíček Cínované šperky

Cínované šperky nájdete v našej kreatívnej súprave. Sada na cínovanie poteší milovníčky netradičných šperkov. Pomocou spájkovačky, cínu s obsahom striebra a sklenených kabošónov sa naučíte vyrábať krásne šperky. Ako na to nájdete v priloženom fotonávode.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Štartovací balíček Maľba na hodváb

Štartovací balíček Maľba na hodváb

Kreatívna sada na maľbu na hodváb obsahuje farby a kontúry potrebné na maľovanie na hodváb, štetce a samozrejme hodvábny šál a šatku. Pomocou priloženého fotonávodu si túto kreatívnu sadu užijú aj neskúsení začiatočníci, ktorí vôbec nevedia maľovať.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Štartovací balíček Výroba mydla

Štartovací balíček Výroba mydla

Bylinkové mydlo je ideálne aj ako darček. Ak chcete potešiť kamošku darujte jej štartovací balíček na mydlo. Kreatívna sada obsahuje formu, farby a vône do kozmetiky, sušené bylinky a dva druhy mydlovej hmoty. Z tejto sady vyrobíte niekoľko krásnych mydiel pomocou návodu.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Štartovací balíček Krištálová živica

Kreatívne sady -Krištálová živica

Zalievané živicové šperky sú top. Sada na živicu obsahuje všetko potrebné na výrobu šperkov vrátane podrobného fotonávodu ako na to. V tomto kreatívnom balíčku nájdete rôzne lôžka na živicu, grafické motívy, komponenty na šperky a samozrejme balenie priehľadnej živice.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Štartovací balíček Ketlované šperky

Štartovacie balíčky - Ketlované šperky

Ketlovanie je technika výroby šperkov. Z tejto sady si vyrobíte parádne cinkotavé šperky, náramky a náušnice. V súprave na ketlovanie nájdete kliešte, voskované perly, retiazky, komponenty na šperky a ketlovacie nity a ketlovacie ihly. Podrobný návod je súčasťou sady.

Kúpiť v eshope Kúpiť v predajni

Ak sa vám náš kreatívny článok Štartovacie balíčky v novom balení páčil, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku. Môžete nás navštíviť aj v našej Kreatívnej predajni Šperkovo v Bratislave na Obchodnej ulici. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne návody. Tešíme sa na vás!

 

Pridaj komentár