fbpx

Štartovací balíček Krištálová živica

Vaša cena:

24,90 

3 na sklade

Kreatívna štartovacia sada na výrobu šperkov zo živice, ktorá obsahujú materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho.

Štartovací balíček Krištálová živica

Štartovací balíček Krištálová živica obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod. Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah sady je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Kreatívna súprava je vhodná pre začiatočníkov.

Obsah balíčka na zalievané šperky zo živice obsahuje:

krištálová živica 150 ml
5 ks grafický motív
kovové lôžka 10 ks
– pomôcky na miešanie
– štetec
– podrobný fotonávod 

kreatívna sada krištálová živica

Zalievané živicové šperky

Kreatívna štartovacia sada Súprava na živicové šperky je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov. Ak si chcete vyskúšať prácu zo živicou, táto štartovacia sada je na to najvhodnejšia. Manžetové gombíky zalievané krištálovou živicou návod nádete tu.

Kreatívna sada na výrobu živicových šperkov

Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah sady je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Súprava na výrobu šperkov zo živice obsahuje podrobný fotonávod. Táto kreatívna sada je vhodná aj pre začiatočníkov. Ako si vyrobiť živicové šperky? Pozrite naše návody na domácu výrobu šperkov.

Výroba šperkov z krištálovej živice pre začiatočníkov

Na výrobu šperkov z Krištálovej živice sú potrebné základné komponenty: špeciálna dvojzložková hmota krištálová živica, grafické motívy a lôžka na zalievanie krištálovou živicou a v prípade výroby šperkov z krištálovej živice aj silikónové formy na výrobu šperkov.

Pozrieť v eshope

Kreatívne návody na výrobu šperkov z krištálovej živice pre začiatočníkov

Kreatívna sada Krištálová živica je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Ak si chcete vyskúšať výrobu živicových šperkov doma, táto kreatívna sada je na to ako stvorená. Priložený aj podrobný fotonávod na výrobu šperkov z krištálovej živice.

Pozrieť návody

Návody na výrobu šperkov z krištálovej živice

Ak sa chcete stať naozajstným odborníkom na výrobu šperkov z krištálovej živice, určite nazrite do našej kategórie na blogu – výroba šperkov z krištálovej živice kde nájdete podrobné fotonávody a postupy na domácu výrobu šperkov a náušníc z krištálovej živice.

Pozrieť viac

Sada na výrobu šperkov zo živice s osobným venovaním

Túto kreatívnu sadu na výrobu šperkov si môžete objednať aj s osobným venovaním a darovať ju tak niekomu blízkemu ako originálny a osobný darček.

Pozrieť všetky sady

Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady.

Hmotnosť 0.350 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štartovací balíček Krištálová živica”