Kreatívny piknik v Hrubej Borši leto 2016

kreativny piknik v hrubej borsi leto 2016 8

Kreatívny piknik v Hrubej Borši leto 2016

Hrubá Borša sa nachádza asi 7 km od Senca. V tejto dedinke je jedna malá farma s jazdeckým areálom, na ktorom sa už zopárkrát konala jedna skvelá akcia. Kreatívny piknik v Hrubej Borši leto 2016 bol viac ako len trh s handmade výrobkami.

Na pikniku sa už viac ako 2 roky stretávajú šikovní handmade výrobcovia a predajcovia. Nesmie chýbať dobré jedlo, domáce koláče, raw aj bezlepkové, osviežujúce limonády a vynikajúca káva. Pre deti je pripravená sladká a farebná cukrová vata, skákací hrad, kúzelník a možnosť povoziť sa koni. V areáli je malá rodinná farma a deti sa popri zábave na hojdačke môžu pozrieť na poníky, sliepočky, zajace. Kreatívny piknik je skrátka zážitok pre malých aj veľkých.

Po viacerých návštevách sme sa tento rok rozhodli na Kreatívny piknik prihlásiť aj my. A mali sme to šťasie a česť zúčastniť sa tejto výnimočnej akcie, ktorá sa konala v sobotu 18. 6. 2016. Prípravy na Kreatívny piknik neboli jednoduché, kedže nebolo možné so sebou zobrať všetok materiál na tvorenie, ktorý máme v ponuke v našich kreatívnych predajniach, museli sme premyslieť aký materiál na piknik zoberieme. Nakoniec sme sa rozhodli a prípravy na piknik vrcholili naozaj na poslednú chvíľu.

Stánok Kreatívne potreby Šperkovo

V našom stánku nemohli chýbať naše aj vaše veľmi obľúbené Štartovacie balíčky. Veľký úspech mali akrylové farby Decor paint soft, v ponuke sme mali viac ako 40 rôznych odtieňov, ktoré sú už dostupné aj v našich predajniach kreatívnych potrieb Šperkovo Obchodná a OC Retro. Na trhy sme samozrejme zobrali aj novinky a to krásny nový ryžový papier na dekupáž techniku. Vyberať ste si mohli zo 150 rôznych motívov ryžového papiera. Chýbať nemohli drevené krabičky vhodné na decoupage (dekupáž) a drevené polotovary, štetce na decoupage techniku, transfer gel a všetko potrebné na dekupáž. Nemohli sme zobrať všetko, do stánku by sme sa nezmestili ale mali sme pripravené z každého niečo. Predstavili sme vám aj naše originálne grafické motívy na živicové šperky. Pre scrapbookingových nadšencov boli v ponuke nové papiere na scrapbooking a rôzne pečiatky.

Kreatívny piknik bola skvelá akcia, stretli sme veľa príjemných ľudí, zákazníkov, predajcov. Dali sme si kávu, koláč a grilovaný syr. Nakúpili sme krásne, originálne veci a prežili sme príjemný deň. Čerešničkou na torte bolo krásne slnečné počasie a výborný koncert skupiny Fragile.

Ak ste Kreatívny piknik nestihli, atmosféru vám priblížime aspoň na fotkách. A nezabudnite, stretneme sa na pikniku v septembri 🙂

Kreatívny piknik v Hrubej Borši leto 2016

Kreatívne potreby

kreativny-piknik-v-hrubej-borsi-leto-2016-5

Kreatívny piknik v Hrubej Borši leto 2016

kreativny-piknik-v-hrubej-borsi-leto-2016-6

kreativny-piknik-v-hrubej-borsi-leto-2016-2

Kreatívny piknik v Hrubej Borši leto 2016

kreativny-piknik-v-hrubej-borsi-leto-2016-3

kreativny-piknik-v-hrubej-borsi-leto-2016-9

Ak sa vám náš predajný stánok páčil, nezabudnite nás navštíviť aj v niektorej z našich kreatívnych predajniach Šperkovo v Bratislave.