Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná

Kreatívne potreby Šperkovo Bratislava - Obchodná ulica

Adresa

Obchodná ulica – Dvor 66, 811 06 Bratislava (pozrieť na mape)
V pasáži DVOR 66

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok   10.00 – 18.00
Sobota                    9.00-12.00
Nedeľa                   zatvorené

Kreatívne potreby Šperkovo Bratislava - Obchodná ulica

Pozrieť viac

Kreatívne potreby Šperkovo OC Retro

Kreatívne potreby Šperkovo OC RETRO Bratislava

Adresa

OC RETRO, Nevädzová 6, 821 01 Bratislava (pozrieť na mape)
1. poschodie oproti reštaurácii

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok   10.00 – 18.00
Sobota                    10.00 – 18.00
Nedeľa                     Zatvorené

Kreatívne potreby Bratislava - OC Retro

Pozrieť viac

Kreatívne potreby Šperkovo Bratislava

Naše predajne Kreatívne potreby Šperkovo Bratislava sú tu pre všetkých milovníkov handmade výrobkov a umelcov, ktorí radi tvoria a využívajú svoj čas kreatívne. Predajom umeleckých pomôcok a kreatívnych potrieb sa venujeme od roku 2008. V našom sortimente nájdete kreatívne a umelecké potreby: farebné koráliky, farby na textil, sklo na hodváb, lepidiel na decoupage, servítok a ryžových papierov na decoupage, drevených polotovarov, polymérových hmôt, polystyrénu, stužiek, komponentov na šperky či kovové lôžka na zalievanie krištálovou živicoua iné umelecké potreby pre všetkých začínajúcich tvorcov. Pripravili sme pre vás sériu kreatívnych návodov a kreatívnych videí, takže začať s kreatívnou tvorbou už dnes nie je žiaden problém. Ak si netrúfaš na tvorenie sama, prípadne máš rada pri tvorení spoločnosť, radi ťa privítame na niektorom z našich kreatívnych kurzov. Navštíviť nás môžete osobne v našej predajni Šperkovo: Kreatívne potreby Bratislava na Obchodnej ulici alebo v nákupnom centre Retro. Radi vás obslúžime a poradíme. Tešíme sa na vás, umelecké potreby Šperkovo sú tu iba pre vás!

Kreatívne návody a postupy

Krištálová živica - návod

Krištálová živica – návod

Aby ste si aj vy mohli vyskúšať výrobu šperkov a prácu so živicou, pripravili sme pre vás jednoduchý návod ako na to. Nebojte sa živice, s nami to hravo zvládnete.

Pozrieť návod
Krištálová živica - návod

Bylinkové mydielka – návod

Ak ste sa tento rok rozhodli pre svojich blízskych pripraviť handmade vianoce, prinášame vám ďalší tip na skvelý vianočný darček.

Pozrieť návod
Korálkový náramok - návod

Korálkový náramok – návod

Bohatý náramok z voskovaných perál je ideálny doplnok k vášmu outfitu. Hodí sa k večerným šatám ale aj k ležérnemu oblečeniu na párty.

Pozrieť návod
Decoupage - návod

Decoupage – návod

Decoupage technika vo vintage style je ideálna na dekorovanie drevených krabičiek, šperkovníc alebo podnosov. Vďaka tejto technike môžete dodať veciam neodolatený vintage vzhľad.

Pozrieť návod

Pridaj komentár