Zobrazených všetkých 15 výsledkov

Scrapbooking technika, pečiatky, raznice na papier a výroba pohľadníc

Scrapbooking technika a cardmaking sú veľmi obľúbené techniky. Všetci ktorý máte radi papier a radi s ním pracuejte určite viete čo to scrapbooking technika je. V našej ponuke nádete širokú ponuku pomôcok na výrobu albumov, pohľadníc a dekorácií z papiera. Na scrapbooking budete potrebovať: papier na scrapbooking, pečiatky, raznice na papier, kovové dekorácie, drevené ozdoby, textilné mašličky a papierové výseky. Toto všetko a omnoho viac nájdete v predajni Kreatívne potreby Šperkovo, Obchodná 66 Bratislava.

Pozrieť predajňu

Papier na scrapbooking:

Papier na scrapbooking môže byť obojstranný alebo je potlačený iba z jednej strany. Tento papier je možné použiť ako podklad pre výrobu albumov. Môžete z neho vyrobiť aj layout, ozdobiť si zápisníky a diáer, receptáre, menovky, visačky a samozrejme aj pohľadnice. Vďaka krásnemu dizajnu si papiere na scrapbooking oblúbi každý scrapbookingový nadčenec. Papier na scrapbooking je napríklad pri výrobe pohľadníc vhodné kombinovať s Cling pečiatkami, s gelovými alebo drevenými pečiatkami.

Ozdoby a dekorácie na scrapbooking:

Vaše scrapboonikgove projetky môžete dozdobiť aj rôznymi ozdobami ako sú gombíky, buttonky alebo drevené dekorácie. Použiť môžete aj malé textilné mašličky, dajú sa nalepiť kamkoľvek a vždy vyzerajú pekne. Pohľadnice a albumy vyniknú aj ich ozdobíte kovovým doplnom. Použiť môžete nielen kovové rohy, ale rôzne malé kovové prívesky a ozboby vhodné aj na výrobu šperkov.

Pečiatky a raznice na papier:

Pečiatky sú doplnok, bez ktorého sa scrapbooking nezaobíde. V našej ponuke nájdete rôzne pečiatky – silikónové pečiatky, gumové pečiatky, Cling pečiatky alebo pečiatky na drevenom štolčeku. Obrázky, nápisy, postavy alebo zvieratká. Určite si vyberiete. Raznica na papier je šikovná vecička, pomocou ktorej vyseknete z papiera rôzne tvary. V našej predajni ponúkame raznice na papier od malých 1 cm až po veľké raznice s priemerom 6 cm. Raznicu môžete použiť na dozdobenie pohladnice a rovnako môžete využiť aj výsek, ktorý mám vznikne na ďalšie dekorovanie.

Quilling a dekorácie z papiera:

Technika quilling je veľmi efektná a nenáročná na materiál. Spočíva v rolovaní a stláčaní farebných pásikov papiera. Papier na quilling je dostupný v rôznych hrúbkach a samozrejme rôznych farbách. Pomocou špeciálnej pomôcky pero na quilling papier stáča, koniec sa zlepí a následne sa v rukách tvaruje. Základom quilling techniky je kruh s rôznym priemerom. Ručne sa potom každý kruh tvaruje tak, aby sme z pripravených kúskov mohli vyskladať celý obrázok. Túto techniku využujete na dekorovanie phľadníc, ale aj na dozdobenie krabičiek a albumov. Ľahko si túto techniku osvojíte a kreatívne sa pri nej vybúrite.

Ponuka materiálu na scrapbooking techniku

V našej kreatívnej predajni Šperkovo Obchodná 66 Bratislava nájdete všetko potrebné na výrobupohľadníc a albumov. V našj ponuke sú dostupné gelové pečiatky, pečiatky cling s gumou, papier na scrapbooking, raznice na papier, papier na quilling, farebé podušky na pečiatky, mašličky, bavlnený špagát, kovové ozdoby. Navštívte nás určite si vyberiete.

Pozrieť predajňu