fbpx

Ryžový papier na decoupage video postup

na co sa pouziva ryzovy papier 8

Ryžový papier na decoupage video postup

Dekupáž s ryžovým papierom je čoraz obľúbenejšia. Má nesporne mnoho výhod a medzi najhlavnejši výhody samozrejme patrí aj to, ze dekupáž s ryžovým papierom je omnoho jednoduchšia a hravo to zvládnu aj začiatočníci. Ako pracovať s decoupage ryžovým papierom sme sa rozhodli vám názorne ukázať v našom videonávode Ryžový papier na decoupage video postup:

Ryžový papier na decoupage postup

Chcete vedieť viac ako pracovať s decoupage papierom, na čo sa používa ryžový papier na decoupage a aká je práca s ryžovým papierom? Potom si nezabudnite pozrieť aj náš Ryžový papier návod:

Ryžový papier na decoupage video postup

Pozrieť celý fotonávod

Čo je ryžový papier na decoupage?

Ryžový papier na dekupáž je špeciálny papier. Môžeme ním ozdobiť decoupage krabičky či iné predmety vhodné na dekorovanie pomocou servítkovej techniky. Výhodou tohto papiera je jeho ľahká manipulácia a množstvo rôznorodých motívov v našej ponuke. Cena vzhľadom na použiteľnosť a menšie “straty” pri výrobe decoupage dekorácií je tiež veľmi priaznivá. Ryžový papier sa netrhá pri aplikovaní na predmet tak ľahko ako servítka, je preto vhodnejší aj pre začínajúcich decoupage nadšencov. Okraje stačí s menšou rezervou “obtrhať” tak ako pri servítkovej technike (dekupáži) a potom priložiť napríklad na dekorovaný predmet a natrieť zhora decoupage lepidlom.

Najčastejšie hľadáte:

Pridaj komentár