fbpx

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok

Vaša cena:

24,90 

10 na sklade

Kreatívna sada plná voňavých sviečok. Stačí rozbaliť a vnútri nájdete všetko potrebné na výrobu voňavých sójových šviečok vrátane podrobného fotonávodu. Je preto vhodná pre začiatočníkov alebo ako kreatívny darček.

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok

Celá kreatívna sada Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej kreatívnej štartovacej sady je vytlačený návod. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Využite aj možnosť osobného venovania na kreatívnu sadu.

Sada na výrobu čajových sviečok

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu na výrobu čajových sviečok. Pomocou tejto kreatívnej sady sa naučíte ako sa vyrábajú sviečky do sklenených svietnikov. Štartovací balíček je vhodný pre začiatočníkov alebo aj ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada výroba sviečok pre začiatočníkov je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod. Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah kreatívnej sady Výroba sójových sviečok je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Sada na výrobu sviečok obsahuje podrobný fotonávod.

Sada na výrobu čajových sviečok, zloženie

parafín na sviečky 500 g
farba do sviečok 2 ks
vôňa do sviečok 1 ks
knôt s podstavcom 6 ks
forma na sviečku 1 ks
podrobný fotonávod

Ako si vyrobiť voňavé čajové sviečky
navod ako si vyrobit cajovu sviecku 7
Výroba sviečok

Sada na výrobu čajových sviečok

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok obsahuje všetko potrebné na výrobu štyroch pafarínových vonných sviečok spolu s podrobným postupom výroby, vďaka ktorému zvládne vyrobiť sviečku úplne každý. Sada je ideálna pre začiatočníkov, ktorí si chcú vyskúšať vlastnoručnú výrobu sójových sviečok.

Kreatívna sada na výrobu čajových sviečok

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok obsahuje všetok potrebný materiál na domácu výrobu voňavých sójových sviečok. Domáce odlievanie sviečok nie je vôbec zložité ak viete ako na to a máte správne pomôcky a materiál na výrobu sviečok. Sada na výrobu sviečok obsahuje podrobný fotonávod. Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok je vhodná aj pre začiatočníkov. Ako si vyrobiť domáce sviečky? Pozrite naše návody na domácu výrobu sviečok.

Štartovací balíček Výroba čajových sviečok

Krásne zabalená Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok obsahuje vytlačený návod – stačí iba rozbaliť a môžete sa pustiť do domácej výroby sviečok.

Výroba sviečok pre začiatočníkov

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Ak si chcete vyskúšať výrobu sviečok doma, táto kreatívna sada je na to najvhodnejšia. Domáca výroba sviečok pre začiatočníkov môže byť náročná, odporúčame preto prečítať si náš návod na výrobu čajových sviečok.

Návod na výrobu sviečok

Návod ako si vyrobiť voňavú sviečku z vosku

Túto súpravu na výrobu sviečok odporúčame aj ako kreatívny darček. Je vhodný aj pre začiatočníkov a je možné z tejto sady vyrobiť niekoľko krásnych a voňavých sviečok. Sada na výrobu mydla obsahuje vosk parafín na výrobu sviečok, farby do sviečok, vône na výrobu sviečok, sklenené svietniky. Skrátka všetko potrebné na výrobu farebných a voňavých sviečok. Ako si vyrobiť domáce sviečky vám ozrejmí aj priložený podrobný fotonávod.

Pozrieť produkty

Tipy, triky a návody na výrobu sviečok

Ak sa chcete stať naozajstným odborníkom na výrobu sviečok, a ušetriť si veľa času skúšaním a bádaním ako a s čím začať, aké vosky či pomôcky použiť, odporúčame vám pozrieť si naše tipy, triky a návody na domácu výrobu sviečok. Dočítate sa aký vosk alebo parafín je vhodný, aké farby sa používajú na výrobu sviečok ale aj to ako správne vosk roztápať.

Pozrieť viac

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok

Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok
Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok

Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady.

 

Hmotnosť 1 kg
Varianta

Čajové sviečky, Voňavé sviečky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štartovací balíček sada na výrobu čajových sviečok”