fbpx

Štartovací balíček sada na Decoupage vintage

Vaša cena:

24,90 

2 na sklade

Kreatívna sada na servítkovútechniku vo vintage štýle. Stačí rozbaliť a vnútri nájdete všetko potrebné na výrobu decoupage techniky vrátane podrobného fotonávodu. Je preto vhodná pre začiatočníkov alebo ako kreatívny darček.

Štartovací balíček sada na Decoupage vintage

Celá kreatívna sada Štartovací balíček sada na Decoupage vintage je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej kreatívnej štartovacej sady je vytlačený návod. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Využite aj možnosť osobného venovania na kreatívnu sadu.

Sada na výrobu servítkovej techniky

Štartovací balíček Decoupage vintage obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu. Pomocou tejto kreatívnej sady sa naučíte ako sa zdobia drevené krabičky pomocou servítkovej techniky. Štartovací balíček je vhodný pre začiatočníkov alebo aj ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada pre začiatočníkov je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod. Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah kreatívnej sady Štartovací balíček sada na Decoupage vintage je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Sada obsahuje podrobný fotonávod.

Sada na decoupage vintage, zloženie

drevený polotovar 2 ks
lepidlo s lakom na decoupage 50 ml
akrylová farba 2 ks
tupovací štetec
• servítky na decoupage 5 ks
podrobný fotonávod

Štartovací balíček sada na Decoupage vintage
Štartovací balíček sada na Decoupage vintage
Výroba sviečok

Sada na decoupage techniku

Štartovací balíček sada na Decoupage vintage obsahuje všetko potrebné spolu s podrobným postupom výroby, vďaka ktorému zvládne dekupáž techniku úplne každý. Sada je ideálna pre začiatočníkov, ktorí si chcú vyskúšať ako na servítkovú techniku.

Štartovací balíček sada na Decoupage vintage

Sada na dekupáž obsahuje všetok potrebný materiál. Domáce odlievanie sviečok nie je vôbec zložité ak viete ako na to a máte správne pomôcky a materiál na výrobu sviečok. Sada na výrobu sójových sviečok obsahuje podrobný fotonávod. Táto sada na výrobu sójových sviečok je vhodná aj pre začiatočníkov. Ako si vyrobiť domáce sviečky? Pozrite naše návody na domácu výrobu sviečok.

Štartovací balíček sada na Decoupage vintage

Krásne zabalená Štartovací balíček sada na Decoupage vintage obsahuje vytlačený návod – stačí iba rozbaliť a môžete sa pustiť do servítkovej techniky.

Kreatívny balíček Servítková technika

Túto súpravu na decoupage techniku odporúčame aj ako kreatívny darček. Tento kreatívny štartovací balíček na decoupage techniku je vhodný aj pre začiatočníkov a obsahuje všetko potrebné na výrobu decoupage / dekupáž techniky vrátane drevených krabičiek, akrylových farieb, servítok a štetcov.

Návod na výrobu sviečok

Návod na decoupage vintage style

Decoupage technika je ideálna na dekorovanie drevených krabičiek, šperkovníc alebo podnosov. Vďaka tejto technike môžete dodať veciam neodolateľný shabby chic alebo vintage vzhľad. Ak neviete ako na to, radi vás to naučíme v našom kreatívnom postupe. Dekupáž návod zvládne naozaj každý: začiatočník i mierne pokročilý. Každá štartovacia sada obsahuje tlačený podrobný fotonávod vložený do balíčka.

Pozrieť produkty

Tipy, triky a návody na výrobu dekupáž / decoupage

Skôr ako sa pustíte do tvorenia, prečítajte si náš článok Decoupage technika – tipy, triky a návody a postupy na dekupáž, kde sa dozviete všetko potrebné o decoupage technike. Decoupage technika je jedna z najobľúbenejších kreatívnych techník, pri ktorej sa na zdobenie používajú servítky, ryžový papier alebo papier na decoupage.

Pozrieť viac

Kreatívne sada na Decoupage vintage

Štartovací balíček sada na Decoupage vintage
Štartovací balíček sada na Decoupage vintage

Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady.

 

Hmotnosť 1 kg
Varianta

Čajové sviečky, Voňavé sviečky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štartovací balíček sada na Decoupage vintage”