Oslávte s nami naše prvé narodeniny

narodeniny uvodny

Ďakujeme za prejavenú dôveru počas celého uplynulého roka. Veríme, že sme vám všetkým vyhoveli a že ste u nás vždy našli to, čo ste hľadali. Účastníkom našich kurzov ďakujeme za príjemne strávené tvorivé chvíle.

Presne 6. 6. 2012 to bude rok, čo sme v našej predajni v Trnave obslúžili našich prvých zákazníkov. Len štyri dni na to sa u nás konal aj prvý kreatívny kurz, na ktorom sa prvé odvážne zákazníčky naučili vyrábať nádherné náhrdelníky z korálok. Za rok fungovania našej predajne sme sa toho veľa naučili a spoznali veľa príjemných a šikovných ľudí. Ďakujeme aj našim skvelým lektorkám, ktoré s nami začínali a sú s nami až do dnes: Aďke, Mirke, Elenke ale aj tým, ktoré s nami už nespolupracujú ale v minulosti ste možno absolvovali kurzy aj pod vedením Janky, Danky a Bupi.

Z našich dodávateľov a zákazníkov sa stali naši priatelia, čo nás nesmierne teší. Ďakujeme za všety milé slová, ktoré ste nám adresovali, ale aj za slová kritiky, pretože práve tie nás posunuli ďalej. Počas 365 dní od otvorenia sme obslúžili takmer 4.000 zákazníkov, odoslali 2.000 objednávok prostredníctvom nášho e-shopu a odučili viac ako 500 šikovných ľudí na kreatívnych kurzoch. Rok uplynul ako voda a my sa už tešíme čo všetko nám prinesie ten nasledujúci.

Počas 365 dní od otvorenia sme obslúžili takmer 4.000 zákazníkov, odoslali 2.000 objednávok prostredníctvom nášho e-shopu a odučili viac ako 500 šikovných ľudí na kreatívnych kurzoch.

Ako poďakovanie sme pre vás pripravili niekoľko prekvapení. Naše 1. narodeniny budeme oslavovať počas celého júna. Predajňa v Trnave trošku zmenila dizajn. Oživili sme ju krásnou zelenou stenou a vyzdobili sme ju ako sa na riadnu narodeninovú párty patrí. Pripravili sme pre vás množstvo zľavneného tovaru, ktorý vás čaká v našej predajni. Keďže ste si už zvykli, že každú sobotu sa u nás konajú kreatívne kurzy, nebude tomu inak ani počas júna. Po celý mesiac budú však prebiehať kurzy počas celého dňa za špeciálnu narodeninovú cenu. Každú sobotu sa budeme venovať iba jednej technike. To, aká technika to bude, sa dozviete vždy v pondelok na našej stránke a v predajni. Aby sa mohlo kurzu zúčastniť čo najviac ľudí, budeme sa zabávať až do večera – plánované sú až 4 kurzy denne. Každá technika si ale vyžaduje aj určité sústredenie a preto bude počet účastníkov na jeden kurz obmedzený na 6 ľudí. Bližšie informácie o kurzoch prezradíme už čoskoro. Už teraz vám však môžeme prezradiť, že sa môžete tešiť na čarovanie z korálok, na výrobu mydielok, na maľbu na hodváb a na šperky zalievané živicou.

Sledujte naše stránky alebo navštívte našu predajnu a všetko sa včas dozviete.

Tešíme sa na vás.

Tím Šperkovo


narodeniny

 

Pridaj komentár