Novinka – grafické motívy na živicové šperky

graficky motiv

Aj keď sa blíži koniec roka a všetci sa už pripravujeme na Vianoce, my nezaháľame a prinášame vám nestále plno noviniek.
Sme veľmi radi, že do našej ponuky pribudli autorské grafické motívy vhodné na šperky zalievané krištáľovou živicou. Šperky zaliate živicou sú momentálne veľmi trendy a veľmi obľúbené práve preto, že si môžete zaliať akýkoľvek motív a zladiť ho s vašou náladou či oblečením.

Aktuálnu ponuku všetkých motívov nájdete tu.

graficky motiv nahlad

Ak ste už kúzlu živicových šperkov podľahli a túžite mať stále nové a nové náušnice, máme niečo aj pre vás. Špeciálnu sadu za špeciálnu cenu. 12 rôznych motívov na dvanástich kartičkách, vďaka ktorým vyrobíte nespočetné množstvo originálnych šperkov. Vzory a farby sú volené tak, aby navzájom spolu ladili.

gm dots cik cak1

Okrem už vytlačených motívov vám ponúkame aj digitálny papier, ktorý si jednoducho stiahnete do svojho počítača. Tieto listy si môžete vytlačiť napríklad na domácej či kancelárskej tlačiarni a použiť ho ako scrapbookingový papier. S papierom môžete aj ďalej pracovať a využiť ho ako podklady na prípravu grafických motívov a zaliať ich krištáľovou živicou. Jeho využitie je naozaj rôznorodé a záleží len na vašej šikovnosti a tvorivosti aké kúzla s ním dokážete vyčariť.

Viac o tejto ponuke nájdete tu.

watermelon1

 

Pridaj komentár