Návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vajíčok

návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu

Návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vajíčok

Vyrobte si originálnu jarnú dekoráciu z vajíčkových škrupiniek. Tieto mini vázičky upútajú pozornosť celej rodiny a isto zaujmú aj ako originálna dekorácia na vašom stole. Návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vajíčok je super jednoduchý a rýchly. Na výrobu potrebujete iba vyfúknuté vajíčka, farby na dekupáž techniku a ideálne tupovací štetec. Je len na vás či siahnete po akylových farbách Decor Paint alebo použijete krásne metalické akrylové farby Chameleon. Zapojte do tohto DIY projektu aj deti a zabavte sa s celou rodinou. Tento návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu vás prevedie celým výrobným procesom krok za krokom.

Na výrobu veľkonočnej dekorácie budeme potrebovať:

akrylové farby Chameleon alebo kriedové farby
tupovací štetec na dekupáž
– vyfúknuté vajíčka

Postup

Vajíčka veľmi opatrne rozbite a dôkladne umyte. Postavte do stojana a nechajte ich vysušiť. Na maľovanie vajíčok sú ideálne akrylové farby. Použiť môžete tak ako my krásne metalické akrylové farby Chameleon. Tieto metalické farby Chameleon majú vynikajúcu kryciu schopnosť a špeciálne zloženie týchto metalických farieb chameleon zabezpečuje, že majú veľmi dobrú priľnavosť na rôzne povrchy. Pomocou penového tupovacieho štetca vajíčka pomaľujte:

Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok
Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok

Akrylové farby Chameleon

Namaľované vajíčka odložte a počkajte pokým farba úplne nezaschne. Akrylové farby schnú naozaj veľmi rýchlo. Počkajte pokým nezaschne prvá vrstva farby a náter zopakujte. Opäť použite tupovací štetec. Tupovanie je metóda maľovanie pri dekupáž technike, vďaka penovému štetcu nie sú na vajíčku viditeľné žiadne ťahy a farba je nanesená rovnomerne. Môžete tiež použiť kriedové farby Decor paint soft bez metalického efektu:

Akrylové farby:

Keď farba zaschne, vajíčka naaranžujte do stojana alebo do misky. Do vajíčka nalejte vodu a vložte kvietky. Takého mini vázičky môžete mať na stole po celý rok.

Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok
Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok

Záver

Vyberte si z kategórií kreatívnych návodov a postupov. Kategórie kreatívne návody a postupy vám prinášajú takmer všetko na výrobu decoupage (dekupáž techniku), výrobu mydla a kozmetiky, výrobu šperkov, videonávody, návody na šitie a iné kreatívne postupy. Samozrejme nesmú chýbať ani vianočné a veľkonočné návody. Kreatívny materiál potrebný na tvorbu nájdete v našom eshope.

Najnovšie články z blogu:

Ak sa vám náš fotonávod Návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vajíčok páčil, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne návody. Ak ste vyrobili mydlové kytice podľa nášho návodu, pošlite nám foto svojich výrobkov a tie najlepšie uverejníme. Tešíme sa na vaše fotografie!

Pridaj komentár