Návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vajíčok

návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu

Návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vajíčok

Vyrobte si originálnu jarnú dekoráciu z vajíčkových škrupiniek. Tieto mini vázičky upútajú pozornosť celej rodiny a isto zaujmú aj ako originálna dekorácia na vašom stole. Návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vajíčok je super jednoduchý a rýchly. Na výrobu potrebujete iba vyfúknuté vajíčka, farby na dekupáž techniku a ideálne tupovací štetec. Je len na vás či siahnete po akylových farbách Decor Paint alebo použijete krásne metalické akrylové farby Chameleon. Zapojte do tohto DIY projektu aj deti a zabavte sa s celou rodinou. Tento návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu vás prevedie celým výrobným procesom krok za krokom.

Na výrobu veľkonočnej dekorácie budeme potrebovať:

akrylové farby Chameleon
tupovací štetec na dekupáž
– vyfúknuté vajíčka

Postup

Vajíčka veľmi opatrne rozbite a dôkladne umyte. Postavte do stojana a nechajte ich vysušiť. Na maľovanie vajíčok sú ideálne akrylové farby. Použiť môžete tak ako my krásne metalické akrylové farby Chameleon. Tieto metalické farby Chameleon majú vynikajúcu kryciu schopnosť a špeciálne zloženie týchto metalických farieb chameleon zabezpečuje, že majú veľmi dobrú priľnavosť na rôzne povrchy. Pomocou penového tupovacieho štetca vajíčka pomaľujte. Alebo môžete tiež použiť kriedové farby Decor paint soft bez metalického efektu:

Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok
Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok

Akrylové farby Chameleon

Namaľované vajíčka odložte a počkajte pokým farba úplne nezaschne. Akrylové farby schnú naozaj veľmi rýchlo. Počkajte pokým nezaschne prvá vrstva farby a náter zopakujte. Opäť použite tupovací štetec. Tupovanie je metóda maľovanie pri dekupáž technike, vďaka penovému štetcu nie sú na vajíčku viditeľné žiadne ťahy a farba je nanesená rovnomerne. Keď farba zaschne, vajíčka naaranžujte do stojana alebo do misky. Do vajíčka nalejte vodu a vložte kvietky. Takého mini vázičky môžete mať na stole po celý rok:

Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok
Návod na jednoduchú veľkonocnú dekoráciu z vajíčok

Záver

Toto bol návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu z vaječných škrupiniek a krásnych metalických farieb Chameleon. Ak vás zaujala výroba veľkonočných dekorácií, viac veľkonočných kreatívnych návodov nájdete na našom blogu. Ďakujeme že tvoríte s nami.

Pozrieť všetky návody

Ak sa vám náš návod na jednoduchú veľkonočnú dekoráciu páčil, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne návody. Ak ste vyrobili mydlové kytice podľa nášho návodu, pošlite nám foto svojich výrobkov a tie najlepšie uverejníme. Tešíme sa na vaše fotografie!

Pridaj komentár