Kreatívne kurzy jar 2016

Kreatívne kurzy jar 2016

Jar už nedočkavo klope na dvere a my sme pre vás pripravili novú ponuku kreatívnych kurzov. Budeme zalievať šperky krištálovou živicou, šiť šperky, náramky, cínovať, šiť a naučíme sa veľa o decoupage technike. Všetky Kreatívne kurzy jar 2016 sa konajú v našej predajni Šperkovo Obchodná ulica 66 v Bratislave. Tešíme sa na vás!

kreativny-kurz-soutache-sperky

Kreatívny kurz Soutache šperky

Dnes sa čoraz väčšej obľube tešia šité šperky z textilných prámikov – soutache. Výroba šperkov touto technikou je náročnejší na čas a trpezlivosť. Na našom kreatívnom kurze vás naučíme základy techniky soutache.

Pozrieť kreatívne kurzy

kreativny-kurz-kristalova-zivica

Kreatívny kurz Šperky zalievané živicou

Živicové šperky sú originálne a vždy oživia tvoj outfit. Ak podobný kúsok vo svojej šperkovnici ešte nemáš, s nami to môžeš zmeniť. Výhodou tejto techniky je, že si môžete vyrobiť šperk presne podľa svojich predstáv.

Pozrieť kreatívne kurzy

kreativny-kurz-site-sperky-naramok

Kreatívny kurz Šité šperky náramok

Krásny, elegantný a dokonalý – aj taký je šitý náramok. Jeho výroba je zložitejšia, ale nemusíte sa toho báť, s nami to hravo zvládnete. Šitie je veľmi elegantná technika výroby šperkov.

Pozrieť kreatívne kurzy

kreativny-kurz-shamballa-naramky

Kreatívny kurz Náramky v štýle shamballa

Moderné, trblietavé, farebné… aj také sú náramky v štýle shamballa. Hodia sa ku každému outfitu a sú vhodné aj pre mužov. Ak sa ti páčia a chceš vedieť ako si ich vyrobiť, tak tento kreatívny kurz je pre teba to pravé.

Pozrieť kreatívne kurzy

kreativny-kurz-vyroba-mydla-a-kozmetiky-3-v-1

Veľký kreatívny kurz Výroba mydla 3 v 1

Láka vás výroba mydla a kozmetiky? Práve pre vás sme pripravili tento veľký kreatívny kurz zameraný na výrobu kozmetiky. Na tomto kurze si vyrobíte veľké množstvo mydla, soľ do kúpeľa a aj balzam na pery.

Pozrieť kreatívne kurzy

Kreatívne kurzy jar 2016

Kreatívny kurz Šitie pre začiatočníkov

Chcete sa naučiť šiť ale neviete kde začať? Neviete čo budete na začiatok potrebovať? Výber správneho šijacieho stroja je problém? Tak potom je tento kurz určený práve vám.

Pozrieť kreatívne kurzy

kreativny-kurz-site-sperky-kvetinky

Kreatívny kurz Šité šperky kvetinka

Šité šperky patria k veľmi obľúbeným korálkovým technikám. Na tomto kurze sa naučíme efektnú a jednoduchú techniku šitia, ideálnu aj pre začiatočníkov. Naučíte sa šiť krásne kvietky, z ktorých si na kurze zošijete originálny náramok a náušnice.

Pozrieť kreatívne kurzy

kreativny-kurz-decoupage-3-v1

Veľký kreatívny kurz Decoupage a transfer 3 v 1

Tento kurz je vhodný pre všetkých, ktorý majú radi krabičky, farby a servítky. Naučíme vás základy decoupage techniky na drevenú krabičku, decoupage techniku na sviečky a veľmi žiadanú techniku transfer na textilnú nákupnú tašku.

Pozrieť kreatívne kurzy

Kreatívny kurz cínované šperky

Kreatívny kurz Cínované šperky

Pomocou cínu, skla a kameňov sa dajú vyrábať nádherné šperky. Ako na to vás naučíme na tomto kreatívnom kurze. Ak ťa láka tajomstvo výroby cínovaných šperkov, neváhaj a pridaj sa k nám.

Pozrieť kreatívne kurzy

Nájdete nás aj na Facebooku, Youtube, Pintereste a Instagrame.

Ohodnoťte článok:
[Total: 0 Average: 0]