Hľadáme práve teba – práca pre nové lektorky

Hľadáme práve teba – práca pre nové lektorky

Našim zákazníkom by sme veľmi radi pravidelne ponúkali kreatívne kurzy a vždy nové a zaujímavé techniky. Na to potrebujeme práve teba. Ak si handmade nadšenec a chceš svoje skúsenosti posunúť ďalej, sme tu pre teba.

Ak rada tvoríš, venuješ sa rôznym technikám a handmade je to čo ťa naozaj baví, neváhaj sa ozvi sa nám. Tvojou hlavnou náplňou práce bude vyrábanie krásnych vecičiek a vedenie kreatívnych kurzov. Hľadáme optimistické, veselé, prívetivé a hlavne trpezlivé lektorky. Skúsenosti s lektorovaním nie sú potrebné, dôležité je nadšenie. Privítame návrhy na nové techniky, nové kurzy prípadne iné zlepšováky.

Ak ťa naša ponuka zaujala, vyplň formulár, aby sme si o tebe mohli spraviť približnú predstavu:

Vybrané uchádzačky budú pozvané na osobné stretnutie. Tešíme sa na všetky nové kreatívne kurzy, ktoré budeme môcť našim zákazníkom ponúknuť aj vďaka tebe.


Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku. Môžete nás navštíviť aj v našej Kreatívnej predajni Šperkovo v Bratislave na Obchodnej ulici a v Kreatívnej predajni v OC Retro. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne návody. Tešíme sa na vás!

Ohodnoťte článok:
[Total: 0 Average: 0]