fbpx

Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla

Vaša cena:

24,90 

10 na sklade

Kreatívna sada plná voňavých mydiel s bylinkami. Stačí rozbaliť a vnútri nájdete všetko potrebné na výrobu voňavých mydiel vrátane podrobného fotonávodu. Je preto vhodná pre začiatočníkov alebo ako kreatívny darček.

Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla

Celá kreatívna sada Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej kreatívnej štartovacej sady je vytlačený návod. Vhodné pre začiatočníkov alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Využite aj možnosť osobného venovania na kreatívnu sadu.

Sada na výrobu bylinkového mydla

Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla obsahuje materiál a pomôcky potrebné na výrobu vrátane podrobného návodu na výrobu mydla so sušenými bylinkami. Pomocou tejto kreatívnej sady sa naučíte ako sa vyrába voňavé mydlo so sušenými bylinkami . Štartovací balíček je vhodný pre začiatočníkov alebo aj ako darček pre niekoho blízkeho. Celá kreatívna sada výroba myda pre začiatočníkov je s láskou zabalená a príde v originálnej kartónovej krabici. Súčasťou každej štartovacej sady je vytlačený návod. Obrázok je ilustračný, ide o ukážku techniky. Obsah kreatívnej sady Výroba bylinkového mydla je daný podľa aktuálnych skladových zásob. Sada na výrobu mydliek obsahuje podrobný fotonávod.

Sada na výrobu bylinkového mydla, zloženie

mydlová hmota 1 kg
vôňa do mydla 1 ks
farba do mydla 1 ks
forma na mydlo 1 ks
sušené bylinky 2 druhy
podrobný fotonávod na výrobu mydla 

navod na vyrobu mydla s nechtikom 4
Návod na výrobu mydla s nechtíkom
Výroba sviečok

Sada na výrobu bylinkového mydla

Sada na výrobu bylinkových mydiel obsahuje všetko potrebné na výrobu voňavých mydiel s bylinkami spolu s podrobným postupom výroby, vďaka ktorému zvládne vyrobiť sviečku úplne každý. Sada je ideálna pre začiatočníkov, ktorí si chcú vyskúšať vlastnoručnú výrobu domácich mydiel.

Kreatívna sada na výrobu mydla s bylinkami

Sada na výrobu bylinkového mydla obsahuje všetok potrebný materiál na domácu výrobu voňavých mydiel. Domáca výroba mydla nie je vôbec zložité ak viete ako na to a máte správne pomôcky a materiál na výrobu mydielok. Sada na výrobu bylinkového mydla obsahuje podrobný fotonávod. Táto sada na výrobu mydla s bylinkami je vhodná aj pre začiatočníkov. Ako si vyrobiť domáce mydla? Pozrite naše návody na domácu výrobu mydiel.

Štartovací balíček Výroba bylinkového mydla

Krásne zabalená Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla obsahuje vytlačený návod – stačí iba rozbaliť a môžete sa pustiť do domácej výroby mydiel.

Výroba mydiel pre začiatočníkov

Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Ak si chcete vyskúšať výrobu mydiel doma, táto sada na výrobu bylinkového mydla je na to najvhodnejšia. Domáca výroba mydla pre začiatočníkov môže byť náročná, odporúčame preto prečítať si náše návody na výrobu mydla a kozmetiky.

Návod na výrobu sviečok

Návod ako si vyrobiť voňavé bylinkové mydlo

Túto súpravu na výrobu sbylinkového mydla odporúčame aj ako kreatívny darček. Je vhodný aj pre začiatočníkov a je možné z tejto sady vyrobiť niekoľko krásnych a voňavých mydiel. Sada na výrobu mydla obsahuje formičky na mydlámydlovú hmotu, farby, vône a bylinky. Skrátka všetko potrebné na výrobu farebných mydielok. Ako si vyrobiť domáce mydlo vám ozrejmí aj priložený podrobný fotonávod.

Pozrieť produkty

Tipy, triky a návody na výrobu mydla

Ak sa chcete stať naozajstným odborníkom na výrobu mydla, a ušetriť si veľa času skúšaním a bádaním ako a s čím začať, aké mydlové hmoty či pomôcky použiť, odporúčame vám začať týmto článkom Výroba mydla – tipy, triky a návody na domácu výrobu mydla. Vysvetlíme aké s mydlové hmoty poznáme, čo je to glycerínová hmota, ako dať svojim mydielkam originálny vzhľad, farbu a vôňu.

Pozrieť viac

Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla

Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla
Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla

Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady.

 

Hmotnosť 1 kg
Varianta

Čajové sviečky, Voňavé sviečky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štartovací balíček sada na výrobu bylinkového mydla”