fbpx

Veľká lyžica na topenie pečatného vosku

Vaša cena:

6,90 

5 na sklade

Kovová lyžica uľahčuje prácu pri roztápaní pečatného vosku. Cena za 1 ks.

Veľká lyžica na topenie pečatného vosku

Praktické pomôcka ktorú využijete pri práci s pečatným voskom a pečatidlom. Kovová lyžica uľahčuje prácu pri roztápaní pečatného vosku. Veľká lyžica na topenie pečatného vosku zostane po použití a nahriatí čierna, je to dôsledok kontaktu s ohňom. Lyžica má zliabok, vďaka čomu vosk pohodlne vylejete na miesto kam potrebujete. Pri výrobe pečate používajte  pečatný vosk. V našej ponuke nájdete kvalitný pečatný vosk v krásnych pastelových a metalických farbách. Kúsok vosku dajte do lyžice a nad čajovou sviečkou roztopte. Vosk nalejte na zvolený povrch a pomocou pečatidla vytvorte odtlačok. Na vyhotovenia pečate sa používa pečatidlo s odnímateľnou rukoväťou na závit a hlavou z mosadze, v ktorej je vygravírovaný obrázok, nápis, vaše iniciály alebo zvolený vzor. Lyžica na topenie vosku pozostáva z 2 samostatných častí – drevená rukoväť a kovová lyžica. Kovovú časť je potrebné zasunúť do drevenej rúčky, do pripravenej drážky. V prípade potreby spoj zafixovať. Cena je za 1 ks.

Ako vyrobiť pečať:

– pečatný vosk roztopíte v špeciálnej lyžičke nad sviečkou
– vosk nalejte na zvolený povrch a do jeho stredu umiestnite pečatidlo s násadou
– počkajte chvíľu až kým vosk zatuhne a pečatidlo opatrne odlepte
– pri výrobe viacerých pečatí naraz, po každom použití položte pečatidlo na veľmi studený povrch (ľad). Mosadzná hlavica pečatidla rýchlejšie vychladne a sa bude ľahšie odlepovať od horúceho vosku

Špecifikácie lyžice na topenie vosku:
Farba: drevo + mosadz
Veľkosť pečatidla: 103 x 35 mm
Objem lyžice: 3 ml

Kreatívne techniky s využitím lyžice na vosk:
scrapbooking, výroba svadobné oznámenia, svadobné tlačoviny, cardmaking, zdobenie darčekov a iné.

Nech už sa pustíte do akéhokoľvek projektu, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady nielen na výrobu pečatí.

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Veľká lyžica na topenie pečatného vosku”