fbpx

Pečatný vosk granulát mix ružovo – zelený

Vaša cena:

2,90 

29 na sklade

Pečatný voskový granulát nájdete v našej ponuke v širokej farebnej škále v krásnych pastelových alebo metalických farbách. Cena je za 20 ks.

Pečatný vosk granulát mix ružovo – zelený

Špeciálne kúsky z vosku, ktoré sa používajú na pečatenie listín alebo dokumentov. Na vyhotovenia pečate sa okrem pečatného vosku používa pečatidlo s odnímateľnou rukoväťou na závit a hlavou z mosadze, v ktorej je vygravírovaný obrázok, nápis, vaše iniciály alebo zvolený vzor. Pečatný vosk granulát mix ružovo – zelený v našej ponuke je kvalitný a vyrobená pečať je pevná a odolná. Vosk nájdete v širokej farebnej škále v krásnych pastelových alebo metalických farbách. Na roztápanie vosku používajte špeciálnu lyžicu na vosk. Pečatidlá využijete na scrapbooking techniku alebo cardmaking. Voskové pečate sú ideálne tiež na svadobné oznámenia, na pozvánky na krst, párty alebo na narodeniny. Pomocou pečate z vosku originálne ozdobíte zabalené darčeky a je len na vás, ako kovové pečatidlo využijete. Môžete si vyrobiť pečať, ktorú budete ďalej používať na dekoráciu, alebo môžete pečať odliať priamo na zvolený povrch. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť aj naše kreatívne návody, kde nájdete návody a postupy nielen na výrobu pečatí z vosku.

Ako používať pečatný vosk:

– pečatný vosk roztopíte v špeciálnej lyžičke nad sviečkou
– vosk nalejte na zvolený povrch a do jeho stredu umiestnite pečatidlo s násadou
– počkajte chvíľu až kým vosk vytuhne a pečatidlo opatrne odlepte
– pri výrobe viacerých pečatí naraz, po každom použití položte pečatidlo na veľmi studený povrch (ľad). Mosadzná hlavica pečatidla rýchlejšie vychladne a sa bude ľahšie odlepovať od horúceho vosku

Špecifikácie pečatného vosku:
Farba: mix ružovo – zelený
Veľkosť granulátu: 1 x 0,5 cm
Počet ks v balení: 20 ks

Kreatívne techniky s využitím pečatného vosku:
scrapbooking, výroba svadobné oznámenia, svadobné tlačoviny, cardmaking, zdobenie darčekov a iné.

Nech už sa pustíte do akéhokoľvek projektu, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady nielen na výrobu pečatí.

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pečatný vosk granulát mix ružovo – zelený”