fbpx

Sušený kvet pomaranča do mydla a kozmetiky

Vaša cena:

0,50 

20 na sklade

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Sušený kvet pomaranča do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušený kvet pomaranča do mydla a kozmetiky môžete zamiešať priamo do roztopenej mydlovej hmoty. Taktiež ich môžete použiť ako posyp na mydlá.

Bylinky na výrobu mydla a kozmetiky

Tieto sušené kvety pomaranča majú upokojujúce a relaxačné účinky. Pôsobia protizápalovo a hydratujú pokožku. Sušené kvety pomaranča sa dajú použiť aj na výrobu kozmetiky: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, masky na tvár, mydlo, toaletná voda. Sušené pomarančové kvety sa dajú použiť aj na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery, krému alebo šampónu. Sušený kvet pomaranča do mydla a kozmetiky je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice.  Tieto kvety pomaranča pôsobia proti sťahovaniu pórov, zosvetlujú pleť. Vhodné sú na všetky typi pletí.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

Hmotnosť 0.005 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušený kvet pomaranča do mydla a kozmetiky”