fbpx

Sušený kvet jazmín do mydla a kozmetiky

Vaša cena:

0,50 

27 na sklade

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Sušený kvet jazmín do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušený kvet bazy do mydla a kozmetiky sa môžete zamiešať priamo do roztopenej hmoty. Taktiež ich môžete použiť ako posyp na mydlá.

Výroba mydla a kozmetiky

Tieto sušené kvety bazy čiernej obsahujú glykozidy, silicu, flavonoidy a triesloviny. Sú bahoaté na vitamíny A, B a C. Sušený kvet jazmín do mydla a kozmetiky sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky. Odvar z nej sa používa na výrobu: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, pleťová voda, masky na tvár, mydlo. Veľmi vhodné je aj na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery a krému. Sušený kvet bazy do mydla a kozmetiky je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice. V kozmetike sa využíva pre svoje protizápalové, hojivé, čistiace, antioxidačné a regeneračné účinky. Látky obsiahnuté v baze čiernej chránia bunky pred pôsobením voľných radikálov a spomaľujú proces starnutia.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

suseny jazmin kvet do mydla a domacej kozmetiky

Hmotnosť 0.005 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušený kvet jazmín do mydla a kozmetiky”