fbpx

Sušená citrónová tráva na výrobu mydla

Vaša cena:

0,50 

23 na sklade

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Sušená citrónová tráva na výrobu mydla

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušená citrónová tráva na výrobu mydla sa dá zamiešať priamo do mydla. Taktiež ich môžete použiť ako posyp na mydlá. Citr’únová tráva sa využíva aj aromaterapii.

Výroba mydla a kozmetiky

Sušená citrónová tráva obsahujú silicu citral, ktorá spôsobuje jej sviežu citrónovú vôňu. Citrńová tráva sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky a parfémov. Odvar z nej sa používa na výrobu: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, masky na tvár, telové vody, parfémy, mydlo. Sušená citrónová tráva sa dá použiť aj na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery, krému alebo šampónu. Sušená citrónová tráva na výrobu mydla je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice. Citrónová tráva má antibakteriálne účinky, povzbudzuje a osviežuje organizmus a pôsobí upokojujúco. Vďaka svojím antiseptickým účinkom je vhodná na rozšírené póry a na mastnú pokožku, ktorú čistí a odstraňuje z nej prebytočný maz. Zosvetľuje kožné škvrny a rozjasňuje pleť.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

Hmotnosť 0.005 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušená citrónová tráva na výrobu mydla”