fbpx

Lepidlo na dekupáž 100 ml

Vaša cena:

3,99 

2 na sklade

Priehľadné lepidlo na vodnej báze slúži na nalepenie servítok alebo ryžového papiera na savý povrch. Lepidlo nanášajte v tenkej vrstve pomocou plochého štetca. Po úplnom zaschnutí je lepidlo priehľadné.

Lepidlo na dekupáž 100 ml

Lepidlo na dekupáž 100 ml na servítkovú techniku na vodnej báze, je vodou riediteľné, netoxické a je bez zápachu. Toto lepidlo na decoupage techniku 100 ml je najpoužívanejšie lepidlo na servítkovú techniku (dekupáž techniku).

Lepidlá na decoupage

Toto dekupážne lepidlo je určené na rôzne povrchy – drevo, kov, papier, plast, terakotu. Pomocou tohto lepidla môžete lepiť servítky ale aj veľmi obľúbený ryžový papier. Dekorovaný predmet odporúčame na záver prelakovať lakom na decoupage. Lak dodáva dekorovanému predmetu lesklý alebo matný vzhľad.

Použitie:

  • pripravený predmet namaľujte akrylovou farbou
  • oddelte z trojvrstvovej servítky vrchnú vrstvu a umiestnite ju na predmet na miesto kam ju chcete prilepiť
  • servítku z vrchu pretrieme lepidlom na dekupáž (decoupage)
  • nechajte dôkladne uschnúť a prelakujte, ak požadujete matný vzhľad použite matný lak na decoupage

Stručný návod na použitie lepidla na dekupáž

Pripravíme si všetky kreatívne potreby na tvorenie vrátane decoupage lepidla. Pomocou penového tupovacieho štetca nanesieme akrylovú farbu na dekorovaný predmet (drevo, kov, papier, plast…) a necháme zaschnúť. Pripravíme si ryžový papier na dekupáž a zvolený motív opatrne vytrhneme z papiera. Výhodou tohto ryžového papiera je, že ho môžete použiť na drevo, papier, papier, sklo, sviečky atď. Ak máme obtrhaný ryžový papier v požadovanom rozmere, pripravíme si lepidlo na dekupáž. Plochý štetec ponoríme do lepidla na dekupáž a priložíme na ryžový papier a obrázok opatrne nalepíme. Štetec pritláčame tak, aby sme spod ryžového papiera vytlačili všetok vzduch – začnite od stredu smerom ku okrajom a opatrne vytláčajte vzduch a pritláčajte papier na dekorovaný predmet. Necháme poriadne zaschnúť. Presný postup ako na dekupáž s použitím lepidla na decoupage nájdete v našom podrobnom fotonávode TU

Lepidlo na dekupáž, špecifikácie 
Objem: 100 ml
Použitie: drevo, kov, papier, plast, terakota, MDF

Kreatívne techniky s využitím lepidla na decoupage
decoupage, decoupage vintage, dekupáž, servítková technika a iné

Pre viac inšpirácií nás sledujte aj na facebooku.

Hmotnosť 0.001 kg