Decor paint soft

Decor paint soft sú špeciálne farby určené na decoupage techniku. Využívajú sa predovšetkým na vintage, retro a ošúchaný vzhľad. Tieto akrylové farby  sú rýchloschnúce akrylové farby na vodnej báze s vynikajúcou krycou schopnosťou špeciálne vyvinutá na decoupage techniku (dekupáž). Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu vytvára akrylová farba matný a hladký povrch. Tieto akrylové farby na dekupáž môžeme použiť na: drevo, keramiku, textil, papier, plast, kov, kameň, sadra, polystyrén alebo aj na stenu. Tieto akrylové farby boli špeciálne vyvinuté na dekupáž techniku za účelom dosiahnutia vintage vzhľadu. Pomocou lepidla na dekupáž môžete lepiť servítky ale aj veľmi obľúbený ryžový papier. Dekorovaný predmet odporúčame na záver prelakovať lakom na decoupage.

Nie je na sklade

Decor paint soft

Decor paint soft sú špeciálne farby určené na decoupage techniku, inak nazývanú aj dekupáž či servítkovú techniku. Akrylové farby sú na vodnej báze s vynikajúcou krycou schopnosťou. Pužitie je vhodné predovšetkým techniku Vintage či Shabby Chic, pretože po uschnutí vytvorí matný, na dotyk mäkký a hladký povrch, ktorý je možné ľahko brúsiť a vytvárať tak zaujímavé efekty zodratia a ošúchania. Pre dlhodobú ochranu použite lak na dekupáž alebo voskovacie pasty.

Farby na dekupáž

Farby špeciálne vyvinuté na dekupáž techniku, pretože ich môžeme použiť na rôzne povrchy akými sú drevo, kov, keramiku, kameň či dokonca stenu.