Predajňa od 1. 11. 2016 ZATVORENÁ

Kreatívne potreby Šperkovo OC Retro

Adresa

OC RETRO, Nevädzová 6, 821 01 Bratislava Ružinov Zobraziť na mape

Predajňa Kreatívne potreby Šperkovo OC Retro sa nachádza na 1. poschodí OC Retro. Vstup do Obchodného centra priamo na 1. poschodie je možný z Rumančekovej alebo Muškátovej ulice. Pri vstupe z Nevädzovej ulice, ktorá sa nachádza na prízemí je nutné vyjsť na 1. poschodie. Parkovanie 3 hodiny zadarmo: pre návštevníkov obchodného centra je k dispozícii viac ako 200 parkovacích miest v 1. podzemnom podlaží. Denná tarifa po uplynutí prvých 3 hodín: každá začatá hodina 2 €.

Otváracie hodiny

Predajňa od 1. 11. 2016 ZATVORENÁ

Pondelok – Sobota   10.00 – 18.00
Nedeľa                     zatvorené

Kontakt

Email: sperkovo (@) sperkovo.sk
Telefón: 0908 590 279

Radi tvoríte? Ste kreatívny? Tak potom v našej predajni nájdete všetko potrebné pre vaše nápady, nech už ide o decoupage techniku, tvorenie z fima, krištálovú živicu, korálky, komponenty, drôtiky či šnúrky. Samozrejmosťou sú stovky rôznorodých farieb, vlny, motívov a servítok. Ak si začiatočník alebo si na niektorú z techník netrúfaš, radi ťa privítame na niektorom z našich kreatívnych kurzov.

Tak neváhaj a navštív nás ešte dnes, kreatívne potreby Šperkovo OC Retro sú tu iba pre teba! 

Pozrieť aj: Kreatívne potreby Šperkovo Obchodná ulica Bratislava

Kreatívne návody a postupy

Krištálová živica - návod

Krištálová živica – návod

Aby ste si aj vy mohli vyskúšať výrobu šperkov a prácu so živicou, pripravili sme pre vás jednoduchý návod ako na to. Nebojte sa živice, s nami to hravo zvládnete.

Pozrieť návod
Krištálová živica - návod

Bylinkové mydielka – návod

Ak ste sa tento rok rozhodli pre svojich blízskych pripraviť handmade vianoce, prinášame vám ďalší tip na skvelý vianočný darček.

Pozrieť návod
Korálkový náramok - návod

Korálkový náramok – návod

Bohatý náramok z voskovaných perál je ideálny doplnok k vášmu outfitu. Hodí sa k večerným šatám ale aj k ležérnemu oblečeniu na párty.

Pozrieť návod
Decoupage - návod

Decoupage – návod

Decoupage technika vo vintage style je ideálna na dekorovanie drevených krabičiek, šperkovníc alebo podnosov. Vďaka tejto technike môžete dodať veciam neodolatený vintage vzhľad.

Pozrieť návod