fbpx

Parafín vosk na sviečky 500 g

Vaša cena:

3,29 

32 na sklade

Parafín je základný vosk na výrobu sviečok. Tento vosk je univerzálny a používa sa na odlievanie sviečok do foriem, na výrobu čajových sviečok alebo na výrobu voňavých sviečok do sklenených svietnikov. Dodávame vo forme granulátu. Obsah balenia 500 g.

Na výrobu sviečok budete potrebovať aj:

Knôty do sviečok

Pozrieť viac

Formy na sviečky

Pozrieť viac

farby do sviečok

Pozrieť viac

Vône do sviečok

Pozrieť viac

Obaly a dózy

Pozrieť viac

Parafín vosk na sviečky 500 g

Veľmi kvalitný parafín na sviečky. Dodávame ho vo forme grabulátu. Používa práve na výrobu sviečok. Parafín vosk na sviečky 500 g  je žiarivo bielej farby.

Domáca výroba sviečok z palmového vosku

Tento sviečkový vosk stačí roztopiť na teplotu 60 °C  vo vodnom kúpeli. Na farbenie vosku sa používajú špeciálne farby do sviečok. Do roztopeného vosku je potrebné pridať farbu na sviečky, vôňu alebo 100 % prírodnú silicu. Vosk potom už len vylejete do formy alebo do skleneného svietnika. Sviečka musí vytuhnút pri izbovej teplote. Plastovú formu na sviečky je nutné vopred vymazať olejom. Parafín nie je možné miešať s palmovým voskom. Pri práci s parafínom je vhodné pridávať aditíva alebo stearín. Zabraňujú vznikanie kazov na odliatych sviečkach. Neobsahuje alergény, je teda vhodný aj pre citlivé osoby. Dodávame zabalené v šáčku.

Špecifikácie:
Farba: biela
Hmotnosť balenia: 500 g
Krajna pôvodu: VB

Kreatívne techniky s využitím vosku:
výroba sviečok, odlievanie sviečok do foriem

Parafín vosk na sviečky 500 g
Parafín vosk na sviečky 500 g
Hmotnosť 0.500 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Parafín vosk na sviečky 500 g”