fbpx

Suroviny na výrobu šumiviek do kúpeľa

Vaša cena:

12,99 

1 na sklade

Materiál na šumivé bomby do kúpeľa obsahuje tri základné suroviny na výrobu šumiviek. Suroviny na výrobu šumiviek do kúpeľa dodávame bezpečne zabalené. Hmotnosť celého balenie je 1200 g.

 

Suroviny na výrobu šumiviek do kúpeľa

V tomto balíčku nájdete všetky práškové suroviny potrebné na výrobu šumivých bômb do kúpeľa. Suroviny na výrobu šumiviek do kúpeľa sú bezpečne zabalené v uzatváracích vrecúškach. Šumivky sa vyrábajú z troch základných ingrediencií. Šumivá bomba do kúpeľa ponúka dokonalú starostlivosť o telo počas regeneračného kúpeľa.

Bomby do kúpeľa, bath bombs

Suroviny na výrobu šumiviek do kúpeľa sa skladajú z troch základných ingrediencií a to: sóda bikarbona, kyselina citrónová monohydrát a kukuričný škrob. Pri výrobe šumivých bômb do kúpeľa je nevyhnuté používať aj vôňu na výrobu kozmetiky alebo 100 % silicu. Vôňe slúžia nie len na prevoňanie kúpeľa ale výťažky z bylín pôsobia relaxačne, regeneračne a blahodárne na pokožku. Rôzne farebné odtiene šumiviek sa dajú ľahko dosiahnuť použitím farby do kozmetiky. Farbu pridávajte iba po kvapkách, čím viac farby pridáte tým bude odtieň šumivky tmavší. Vhodný doplnok do mydla, soli do kúpeľa alebo do šumiviek sú aj sušené bylinky. Na výrobu šumivky je potrebné používať aj formu. Najvhodnejšie sú dvojdielne plastové formy na bomby do kúpeľa. Všetky suroviny dodávame bezpečne zabalené v uzatváracích vreckách. Všetky suroviny majú bielu farbu a sú bez zápachu.

Návod na výrobu šumiviek nájdete tu

Balíček obsahuje:
– 600 g sóda bikarbona
– 400 g kyselina citrónová monohydrát
– 200 g kukuričný škrob

Veľkosť balenia 1200 g

Špecifikácie
Farba: biela
Hmotnosť: 1200 g
Použitie: výroba šumiviek a kozmetiky

Kreatívne techniky s využitím týchto surovín
bomby do kúpeľa, šumivky, výroba kozmetiky

Nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku. Viac inšpirácií nájdete na našom Instagram, Pinterest a Youtube.

 

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Suroviny na výrobu šumiviek do kúpeľa”