fbpx

Odstraňovač bubliniek na mydlo

Vaša cena:

3,99 

3 na sklade

Odstraňovač bubliniek je 99 % alkohol, ktorý tiež zvyšuje priľnavosť a preto ho oceního aj pri výrobe viacfarebných alebo viacvrstvových mydiel.

Odstraňovač bubliniek na mydlo

Odstraňovač bubliniek na mydlo je nevyhnutnou pomôckou pri výrobe mydla. Ide o alkohol, pomocou ktorého odstránite penu a vzniknuté bublinky po odliatí mydla do formy. Odstraňovač bubliniek je 99 % alkohol, ktorý tiež zvyšuje priľnavosť a preto ho oceního aj pri výrobe viacfarebných alebo viacvrstvových mydiel. Aby ste sa vyvarovali vzniku bublín, ešte horúcu mydlovú zmes po odliatí do silikónovej formy postriekajte týmto špeciálnym prípravkom. Odstraňovač bubliniek dodávame v plastovej fľaši s rozprašovačom.

Výroba mydla z mydlovej hmoty

Odstraňovač bubliniek sa používa nastriekaním na mydlovú hmotu ihneď po odliatí mydla do silikónovej formy. Rýchlo sa vyparuje. Ak používate odstraňovač bubliniek, pracujte vo vetranej miestnosti alebo exteriéri, ide o horľavinu. Pri domácej výrobe mydla potrebujete ďalšie základné suroviny ako mydlové hmoty na výrobu mydla, bylinky do mydla, 100% silice, farby do mydla a vône do mydla a kozmetiky, silikónové formy na mydlo a iné. Mydlová hmota sa dá kombinovať s vôňou do mydla alebo so 100 % silicamibylinkami. Návody na domácu výrobu mydla nájdete tu.

Charakteristika odstraňovača bubliniek:
– 99 % alkohol
– zvyšuje priľnavosť mydla
– odstraňuje vzniknuté bublinky
– zabraňuje speneniu glycerínovej mydlovej hmoty
– dodávame vo fľaši s rozprašovačom

Špecifikácie:
Farba: transparentná
Balenie: 100 ml
Použitie: výroba mydla a kozmetiky

Kreatívne techniky s využitím odstraňovača bubliniek
glycerínové mydlo, telová a pleťová kozmetika, výroba mydla a kozmetiky a iné

Odstraňovač bubliniek na mydlo

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Odstraňovač bubliniek na mydlo”