fbpx

Kokos vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky

Koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných látok do mydla, sviečok a kozmetiky. Kokosová vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky. Plastová fľaštička s kvapkadlom, obsah 10 ml.

Vaša cena:

2,50 

18 na sklade

Kokos vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky

Vôňa vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. Vôňu zasielame v praktickej plastovej fľaštičke s uzáverom a kvapkátkom na jednoduché dávkovanie. Kokos vôňa vhodná do mydla a kozmetiky sa nemôže používať v koncentrovaj forme.

Ako vyrobiť mydlo a kozmetiku

Vôňa do mydla a kozmetiky Pomoranč a čokoláda je zložená a prírodných a syntetických vonných látok. Je to príjemná kokosová vôňa. Táto vôňa je vhodná na výrobu mydla, tekutých mydiel, šumiviek, šampónov, sprchových gelov, kúpeľovej soli, krémov. Používať ju môžete aj pri výrobe voskových a gelových sviečok. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame vôňu kombinovať s mydlovou hmotou. Vhodný doplnok pri výrobe domácej kozmetiky a sviečok sú aj rôzne sušené polody a sušené bylinky. Vôňu používajte vždy zriedenú. Nepoužívajte v koncentrovanej forme. Kokos vôňa vhodná do mydla a kozmetiky sa musí skladovať mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnkom a skladujte pri teplote maximálne 25 ° C
Označenie podľa nariadenie Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1272/2008

Doporučené dávkovanie:
Kozmetika 0,1- 0,2 %
Sviečky max 4 %

Špecifikácie
Vôňa: typická kokosová
Objem: 10 ml
Použitie: výroba mydla, kozmetiky a sviečok

Kreatívne techniky s využitím vône
výroba mydla a kozmetiky, šampóny, sprchové gely, soľ do kúpela, krémy, voskované a gelové sviečky

Kokos vôňa vhodná do mydla a kozmetiky

Hmotnosť 0.045 kg