fbpx

Jazmínová vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky

Koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných látok do mydla, kozmetiky a na výrobu sviečokVôňa do sviečok, mydla a kozmetiky. Plastová fľaštička s kvapkadlom, obsah 10 ml.

Vaša cena:

2,50 

21 na sklade

Jazmínová vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky

Vôňa vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. Vôňu zasielame v praktickej plastovej fľaštičke s uzáverom a kvapkátkom na jednoduché dávkovanie. Jazmínová vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky sa nemôže používať v koncentrovaj forme.

Vôňa na výrobu mydla 

Jazmínová vôňa na výrobu kozmetiky a mydiel je zložená a prírodných a syntetických vonných látok. Je to veľmi príjemná, kvetinová vôňa. Táto vôňa je vhodná na výrobu mydla, tekutých mydiel, šumiviek, šampónov, sprchových gelov, kúpeľovej soli, krémov. Používať ju môžete aj pri výrobe voskových a gelových sviečok. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame vôňu kombinovať s mydlovou hmotou. Vhodný doplnok pri výrobe domácej kozmetiky a sviečok sú aj rôzne sušené polody a sušené bylinky. Vôňu používajte vždy zriedenú. Nepoužívajte v koncentrovanej forme. Jazmínová vôňa na výrobu kozmetiky a mydiel sa musí skladovať mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnkom a skladujte pri teplote do 25 ° C
Označenie podľa nariadenie Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1272/2008

Doporučené dávkovanie:
Kozmetika 0,1- 0,2 %
Sviečky max 4 %

Špecifikácie
Vôňa: kvetinová
Objem: 10 ml
Použitie: výroba mydla, kozmetiky a sviečok

Kreatívne techniky s využitím vône
výroba mydla a kozmetiky, šampóny, sprchové gely, soľ do kúpela, krémy, voskované a gelové sviečky

Jazmínová vôňa na výrobu kozmetiky a mydiel

Hmotnosť 0.045 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jazmínová vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky”