fbpx

Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa medailón

Vaša cena:

3,49 

27 na sklade

Dvojdielna plastová forma vhodná na výrobu kozmetiky, šumiviek do kúpeľa alebo glycerínového mydla. Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa medailón je vyrobená z pevného, odolného plastu.

Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa medailón

Pri výrobe šumiviem do kúpeľa (bath bombs) je nevyhnuté používať kvalitné najlepšie plastové formy. Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa medailón je veľmi pevná. Dvojdielna plastová forma je ideálna na šumivé bomby. Veľmi dobre sa s ňou manipuluje.

Bomby do kúpeľa

Dvojdielna plastová forma má tvar medaliónu. Tento tvar je vhodný na výrobu kozmetiky: šumivé bomby do kúpeľa, tuhý šampón, mydlo alebo telový peeling. S formou sa veľmi dobre manipuluje. Dá sa pohodlne otvoriť čo je veľká výhoda predovšetkým pri výrobe šumiviek do kúpeľa, ktoré sú veľmi krehké a na spevnenie potrebujú čas pokým vytvrdnú.
Dvojdielnu plastovú formu môžete využíť nie len na výrobu kozmetiky ale aj decoupage techniku, na aranžovanie, quilling techniku, hačkovanie alebo z nej môžete vyrobiť dekorácie. Pomocou očka sa dá pohodlne zavesiť. Táto plastová forma má atest aj na potraviny a preto je vhodná aj ako originálne balenie na čokoládu alebo bombóny. Plastová forma na šumivé bomby do kúpeľa medailón je vyrobená z odolného plastu. Plastová forma sa skladá z dvoach samostatných kusov.

Špecifikácie
Priemer: 70 mm
Balenie: obsahuje 2 ks
Použitie: bomby do kúpeľa, ozdoby na stromček, dekorácie

Kreatívne techniky s využitím dvojdielnej plastovej formy
výroba mydla a kozmetiky, šumivé bomby do kúpeľa, decoupage technika, hačkovanie, aranžovanie, quilling a iné

plastova forma na sumive bomby do kupela medailon

Hmotnosť 0.001 kg