fbpx

Biela nerosiaca glycerínová mydlová hmota WNS 1 kg

Vaša cena:

5,09 

13 na sklade

Glycerínová mydlová hmota sa nerosí. Biela nerosiaca glycerínová mydlová hmota WNS má rastlinný základ a používa sa pri výrobe mydlových kytíc. Dodávame nakrájané na kocky. Hmotnosť: 1 kg.

Na výrobu mydla budete tiež potrebovať:

Biela nerosiaca glycerínová mydlová hmota WNS 1 kg

Mydlová hmota nerosiaca je vhodná na výrobu mydiel a svojím zložením je ideálna do mydlových kytíc. Biela nerosiaca glycerínová mydlová hmota WNS má rastlinný základ. Táto nerosiaca mydlová hmota nemá žiadnu vôňu, vďaka čomu vynikne vôňa alebo silica do mydla, ktorá sa pridáva pri výrobe mydiel a kozmetiky. Ak sa chcete dozvedieť viac o výrobe mydiel, odporúčame vám naše kreatívne návody na domácu výrobu mydiel a kozmetiky, kde nájdete podrobné fotopostupy ako na výrobu mydla a kozmetiky. Skôr ako sa pustíte do domácej výroby mydla, odporúčame vám najskôr podrobne si naštudovať náš obsiahly článok Výroba mydla – tipy, triky a návody na domácu výrobu mydla.

Hmota na výrobu na výrobu mydla – ideálna na mydlové kytice

Táto glycerínová mydlová hmota sa využíva vo väčšine pri výrobe mydiel do mydlovej kytice. Mydlové kytice sú veľmi obľúbené a pri ich výrobe je potrebné použiť túto špeciálnu mydlovú hmotu. Nerosiaca mydlová hmota odoláva vlhkému prostrediu a preto sa nemusíte bát mydlovú kyticu zabaliť do celofánu alebo iného obalu. Pri výrobe glycerínových mydiel a kozmetiky odporúčame mydlovú hmotu kombinovať s vôňou do mydla a so 100 % silicami. Biela nerosiaca glycerínová mydlová hmota WNS je kvalitná certifikovaná surovina na výrobu kozmetiky. Mydlová hmota nerosiaca má krajinu pôvodu: Veľká Británia.

Nerosiaca mydlová hmota, charakteristika:

– má rastlinný základ
– má bielu jemne krémovú farbu
– mydlová hmota nerosiaca je vyrobená bez použitia chemicky spracovaných látok
– neutrálna vôňa umožňuje vyniknúť pridanému parfému alebo silici
– výborná farebná stabilita
– vhodná na krájanie alebo po rozpustení na nalievanie do foriem

Nerosiaca mydlová hmota, špecifikácia: 
Farba: biela jemne krémová
Hmotnosť: 1 kg
Použitie: výroba mydla a kozmetiky
Šarža: 163798
Spotrebujte do: 11/02/2024

Kreatívne techniky s využitím tejto mydlovej hmoty:
výroba mydlových kytíc, na domácu výrobu glycerínového mydla, mydlová hmota nerosiaca je vhodná aj na telovú a pleťovú kozmetiku a iné

Biela nerosiaca glycerínová mydlová hmota WNS

Mydlová hmota nerosiaca:

Mydlová hmota nerosiaca

Viac inšpirácií nájdete aj na facebooku, youtube, alebo na našom blogu, kde nájdete množstvo kreatívnych návodov na výrobu mydla a kozmetiky. Ak hľadáte tipy a triky na výrobu mydla a kozmetiky, určite si prečítajte aj tento náš článok.

Hmotnosť 1 kg