fbpx

Kombinované kliešte ploché a štikacie

Kliešte sú nevyhnutné pri práci s drôtom a výrobe šperkov. Dĺžka klieští vrátane čepele je 130 mm. Kombinované kliešte na šperky patria k základným pomôckam.

Vaša cena:

5,50 

2 na sklade

Kombinované kliešte ploché a štikacie

Kliešte na šperky sú nevyhnutné pri výrobe náramkov, náhrdelníkov, náušníc a mnohých iných šperkov. Ketlovanie je veľmi obľúbená technika pri ktorej sa pracuje s korálkami ako je rokajl, TOHO korálky alebo aj sklenené voskované perly. Kombinované kliešte ploché a štikacie majú špeciálne protišmykové rukoväte, ktoré zaručujú pohodlnú a bezpečnú prácu.

Kombinovné kliešte na šperky a bižutériu

Kliešte sú pevné, bezpečné sú veľmi ľahké aby sa s nimi pohodlne pracovalo. Čepele sú z kvalitnej ocele. Kombinované kliešte ploché a štikacie sú s pružinou, po stlačení sa automaticky otvoria. Tieto kliešte sú ideálne na spracovanie a ohýbanie drôtu, na výrobu očiek a zaoblených tvarov. Využijete ich aj pri výrobe spojovacích krúžkou nie len na ketlovanie. Výhodou týchto klieští je tiež to, že čepele priliehajú k sebe po celej dĺžke. Vďaka čomu viete vyrovnať napríklad aj poohýbaný drôt. Pomocou tejto pomôcky na šperky vyrobíte aj pružinky a ketlovacie krúžky. Kliešťami môžete tiež precviknúť drôtik pretože je v ních umiestnená aj cvikacia časť. Kombinované kliešte ploché a štikacie na šperky patria k základnej výbave pomôcok pri práci s drôtom.

Špecifikácie
Farba: čierna a niklová
Dĺžka klieští: 130 mm
Dĺžka čepele: 70 mm
Použitie: kov, drôt

Kreatívne techniky s využitím bižutérnych klieští
ketlovaníe, výroba šperkov, korálkovanie a iné

 Kombinované kliešte ploché a štikacie

 

Hmotnosť 0.067 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kombinované kliešte ploché a štikacie”