fbpx

Kliešte na šperky stípacie so zúbkami

Kliešte sú nevyhnutné pri práci s drôtom a výrobe šperkov. Dĺžka klieští vrátane čepele je 130 mm. Bižutérne kliešte na šperky patria k základným pomôckam.

Vaša cena:

5,50 

1 na sklade

Kliešte na šperky stípacie so zúbkami

Bižutérne kliešte na šperky sú nevyhnutné pri výrobe náramkov, náhrdelníkov, náušníc a mnohých iných šperkov. Ketlovanie je veľmi obľúbená technika pri ktorej sa pracuje s korálkami ako je rokajl, TOHO korálky alebo aj sklenené voskované perly. Kliešte na šperky stípacie so zúbkami majú špeciálne protišmykové rukoväte, ktoré zaručujú pohodlnú a bezpečnú prácu.

Bižutérne kliešte na ketlovanie

Kliešte sú pevné, bezpečné sú veľmi ľahké aby sa s nimi pohodlne pracovalo. Čepele sú z kvalitnej ocele. Kliešte na šperky stípacie so zúbkami sú s pružinou, po stlačení sa automaticky otvoria. Tieto kliešte sú ideálne na spracovanie a ohýbanie drôtu, na výrobu očiek a zaoblených tvarov. Využijete ich aj pri výrobe spojovacích krúžkou nie len na ketlovanie. Výhodou týchto klieští je tiež to, že čeluste priliehajú k sebe po celej dĺžke. Tieto kliešte majú mnohostranné použitie, sú vhodné na zatláčanie rokajlu, koncoviek na kožu ale aj na manipuláciu so spojovacími krúžkami. Kliešťami môžete tiež precviknúť drôtik pretože je v ních umiestnená aj cvikacia časť. Kliešte majú čepele zo zúbkami. Kliešte na šperky stípacie so zúbkami patria k základnej výbave pomôcok pri práci s drôtom.

Špecifikácie
Farba: čierna a niklová
Dĺžka klieští: 130 mm
Použitie: kov, drôt

Kreatívne techniky s využitím bižutérnych klieští
ketlovaníe, výroba šperkov, korálkovanie a iné

Kliešte na šperky stípacie so zúbkami

Hmotnosť 0.067 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kliešte na šperky stípacie so zúbkami”