Vlna YarnArt Baby color zelená

Melírová 100 % akrylová priadza ideálna na háčkovanie a pletenie. Vlna YarnArt Baby je melírová, vďaka čomu je samovzorovacia. Priadza je certifikovaná na výrobky pre deti. Hmotnosť klbka je 50 g s návinom cca 160 m.

46,00 

2 na sklade

Vlna YarnArt Baby color zelená

Veľmi kvalitná a mäkká priadza na háčkovanie a pletenie. Vlna YarnArt Baby color zelená od spoľahlivého tureckého výrobcu je veľmi obľúbená 100 % akrylová priadza určená na ručné práce. Vlna je melírová vďaka čomu je samovzorovacia. Baby color ponúka širokú farebnú škálu rôznych odtieňov. Táto priadza je príjemná na dotyk, jemná a mäkká. Veľmi oblúbená je na háčkovanie hračiek a doplnkov pre deti a bábätká. Využíva sa aj na pletenie a háčkovanie oblečenia a to na: sveter, vesta, čiapka, šál, nákrčník alebo na pletené ponožky. Veľmi obľúbená je aj na háčkované a pletené deky do kočíka. Vlna Baby color je vhodná aj pre dospelých.
Priadza je mäkká a príjemná na dotyk ale zároveň pevná ak použijete odporúčanú veľkosť háčika na háčkovanie alebo ihlíc na pletenie. Okrem kvalitných pomôcok ako sú bambusové háčiky sú veľmi vhodné aj rôzne šikovné pomôcky na háčkovanie. Všetko potrebné na ručné práce ako je háčkovanie, pletenie alebo vyšívanie nájdete v našom e-shope.
Priadza Baby color ponúka širokú paletu krásny farieb. Táto priadza je certifikovaná na výrobky pre deti. Hmotnosť klbka je 50 g s návinom cca 160 m.

Špecifikácie
Návin: cca 150 m
Hmotnosť: 50 g
Háčik, ihlice: 3 – 3,5 mm
Farba: zelená
Zloženie: 100 % akryl
Použitie: háčkovanie, pletenie, ručné práce, výroba hračiek a dekorácií

Kreatívne techniky s využitím priadzeVlna YarnArt Baby color zelená
háčkovanie, pletenie, ručné práce, výroba oblečenia, výroba hračiek a dekorácií a iné

Hmotnosť 0,050 kg