Vlna na háčkovanie Rainbow Powder Rose 063

100 % vlna na háčkovanie Rainbow je ideálna na háčkovanie a pletenie hračiek a oblečenia pre deti. Rainbow je 100 % nemercerizovaná priadza vhodná na jarné a letné projekty ale predovšetkým na techniku amigurimi a na výrobu hračiek. Má certifikát OEKOTEX STANDARD 100 a je vhodná aj na výrobky pre najmenšie deti.

2,50 

1 na sklade

Vlna na háčkovanie Rainbow Powder Rose 063

100 % bavlnená priadza vhodná na všetky vaše háčkované a pletené projekty. Využijete ju na háčkovanie hračiek pri technike amigurimi, na oblečenie pre deti a dospelých alebo na doplnky do domácnosti. Vlna na háčkovanie Rainbow je mäkká a veľmi dobre sa s ňou pracuje, keďže sa nekĺže ako iné 100% bavlnené priadze. Ak hľadáte 100 % prémiovú bavlnenú priadzu, táto vlna na háčkovanie je pre vás ideálna. Vlna Rainbow od dánskej firmy Hobbi je to najlepšie čo trhu nájdete. Vlna na háčkovanie Rainbow Powder Rose 063 má certifikát OEKOTEX STANDARD 100 a výrobky z tejto priadze sú teda odorúčané aj pre deti a bábätká. OEKO-TEX STANDARD 100 zaručuje, že testovaná a certifikovaná priadza neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré sú nebezpečné pre ľudské zdravie alebo pre životné prostredie.

Priadza na háčkovanie

Vlna na háčkovanie je spriadaná zo 4 špagátov, pričom každý obsahuje 8 nití tzv. 8/4. Uháčkované výrobky z tejto vlny môžete prať až na 60 °C, čo je veľmi vhodné predovšetkým pri háčkovaných a pletených hračkách a oblečení pre malé deti a bábätká. Táto vlna je vhodná aj na pletenie a háčkovanie jarných alebo letných šiat. Využijete ju aj na bytové doplnky a uháčkujete z nej deku, obliečku na vankúš alebo obrus. Originálne autorské PDF návody na háčkovanie nájdete TU.

100 % vlna na pletenie

Aby hotové výrobky dosiahli požadovanú kvalitu, zvoľte vždy odporúčanú veľkosť ihlíc alebo háčika na háčkovanie. Okrem kvalitných pomôcok ako sú bambusové háčiky, sú veľmi vhodné aj rôzne šikovné pomôcky na háčkovanieVlnu na háčkovanie Rainbow môžete kombinovať s inou vlnou rovnakej hrúbky. Na pletenie a háčkovanie je vhodná aj vlna Jeans od Yarnart. Priadza ponúka širokú paletu krásny dúhových a pastelových farieb, z ktorej si určite vyberiete. Hmotnosť klbka je 50 g s návinom cca 170 m.

Vlna Rainbow, špecifikácie:

Návin: cca 170 m
Hmotnosť: 50 g
Háčik, ihlice: 2,5 – 3,5 mm
Zloženie: 100 % bavlna
Pradenie: 8/4
Pranie: max. 60 ° C
Použitie: háčkovanie, amigurimi, pletenie, ručné práce, výroba hračiek a dekorácií

Vlna na háčkovanie Rainbow od zn. Hobbii a jej použitie:

háčkovanie, pletenie, ručné práce, výroba šperkov, výroba hračiek a dekorácií a iné

Vlna na háčkovanie Rainbow
Vlna na háčkovanie Rainbow

Záver

Ak sa vám práca s vlnou Rainbow páči, určite nazrite aj do našej sekcie kreatívnych návodov, kde nájdete rôzne návody a rôzne kreatívne techniky kde sa dá využiť Vlna na háčkovanie Rainbow Powder Rose 063. Vlnu na háčkovanie a pletenie Rainbow môžete využiť aj pri tvorbe domácich dekorácií. Určite vyskúšaje techniku Amigurimi. Ide o výrobu háčkovaných hračiek pre deti. Inšpirovať sa môžete napríklad aj našimi blogom, kde nájdete návody na háčkovanie, pletenie a na macramé techniku. Pripravili sme pre vás návody, kde vás krok za krokom naučíme ako sa háčkujú hračky a dekorácie.

Ak sa vám Vlna na háčkovanie Rainbow Powder Rose 063 páči, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku. Viac inšpirácií nájdete aj na našom Instagram, Pinterest a Youtube

Hmotnosť 0,050 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vlna na háčkovanie Rainbow Powder Rose 063”