Vlna na háčkovanie Rainbow Cotton Print Camilla 16

100 % vlna na háčkovanie Rainbow je ideálna na háčkovanie a pletenie hračiek a oblečenia pre deti.

2,50 

3 na sklade

Vlna na háčkovanie Rainbow Cotton Print Camilla 16

100 % bavlnená priadza vhodná na všetky vaše háčkované a pletené projekty. Využijete ju na háčkovanie hračiek pri technike amigurimi, na oblečenie pre deti a dospelých alebo na doplnky do domácnosti. Vlna na háčkovanie Rainbow Cotton Print Camilla 16 je mäkká a veľmi dobre sa s ňou pracuje, keďže sa nekĺže ako iné 100% bavlnené priadze.

Bavlnená vlna na háčkovanie

Ak hľadáte 100 % prémiovú bavlnenú priadzu, táto vlna na háčkovanie je pre vás ideálna. Vlna Rainbow od dánskej firmy Hobbi je to najlepšie čo trhu nájdete. Táto vlna na háčkovanie je spriadaná zo 4 špagátov, pričom každý obsahuje 8 nití tzv. 8/4. Uháčkované výrobky z tejto vlny môžete prať až na 60 °C, čo je veľmi vhodné predovšetkým pri háčkovaných a pletených hračkách a oblečení pre malé deti. Táto vlna na háčkovanie Rainbow Cotton Print Camilla 16 je vhodná aj na pletenie a háčkovanie jarných alebo letných šiat. Využijete ju aj na bytové doplnky a uháčkujete z nej deku, obliečku na vankúš alebo obrus. Vlna Cotton Print je má rovnakú hrúbku aj návin ako vlna Rainbow. Originálne autorské PDF návody na háčkovanie nájdete TU.

Aby hotové výrobky dosiahli požadovanú kvalitu, zvoľte vždy odporúčanú veľkosť ihlíc alebo háčika na háčkovanie. Okrem kvalitných pomôcok ako sú bambusové háčiky, sú veľmi vhodné aj rôzne šikovné pomôcky na háčkovanieVlnu na háčkovanie Rainbow môžete kombinovať s inou vlnou rovnakej hrúbky. Priadza ponúka širokú paletu krásny dúhových a pastelových farieb, z ktorej si určite vyberiete. Hmotnosť klbka je 50 g s návinom cca 170 m.

Vlna Rainbow, špecifikácie:

Návin: cca 170 m
Hmotnosť: 50 g
Háčik, ihlice: 2,5 – 3,5 mm
Zloženie: 100 % bavlna
Pradenie: 8/4
Pranie: max. 60 ° C
Použitie: háčkovanie, amigurimi, pletenie, ručné práce, výroba hračiek a dekorácií

Vlna na háčkovanie Rainbow od zn. Hobbii a jej použitie:

háčkovanie, pletenie, ručné práce, výroba šperkov, výroba hračiek a dekorácií a iné

Nech už sa pustíte do akéhokoľvek projektu, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady nielen na háčkovanie či pletenie.

Vlna na háčkovanie
Vlna na háčkovanie
Hmotnosť 0,050 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vlna na háčkovanie Rainbow Cotton Print Camilla 16”