fbpx

Lepidlo na metalovú fóliu a dymové vločky

Pomocou lepidla a dymovej fólie môžete zdobit rôzne predmety technikou zlátenie. Lepidlo naneste na dekoravaný predmet a pomocou štetca naň nanášajte dymové vločky alebo fóliu.

Vaša cena:

4,99 

2 na sklade

Lepidlo na metalovú fóliu a dymové vločky

Špeciálne pomaly schnúce Lepidlo na metalovú fóliu a dymové vločky. Toto lepidlo je vhodné aj na vločky veľmi jemnej metalovej fólie. Práca s touto fóliou je jednoduchá a výsledný efekt je veľmi zaujímavý. Tieto pláty a vločky dymovej fólie slúžia na vytvorenie pozláteného povrchu. Metalová fólia sa nanáša pomocou tohto špeciáneho lepidla. Použiť ju môžete na akýkoľvek povrch.

Metalová fólia na zlátený efekt

Túto špeciálnu dymovú fóliu môžete používať v kombinácii s akrylovou farbou na decoupage techniku za účelom dosiahnutia vintage vzhľadu a pozláteného efektu. Ako ochranu odporúčame použiť záverečný lak na decoupage techniku, matný alebo lesklý. Dymové vločky sa používajú aj pri výrobe šperkov z kríštálovej živice.

Postup práce:
Na dekorovaný predmet je potrebné najprv neniesť špeciálne lepidlo na metálovú fóliu. Na zaschnuté lepidlo sa dymová fólia nanáša suchým štetcom. Metalové dymové vločky môžete naniesť aj vo viacerých vrstvách. Časti ktoré sa neprilepia opadajú. Na dosiahnutie dokonalého efektu uhládzajte vločky štetcom dovtedy, kým celá plocha nie je pokrytá. Na záver prelakujte lakom na dekupáž techniku.

Špecifikácie:
Farba: priehľadná
Objem: 50 ml
Použitie: drevo, keramiku, papier, plat, kov, kameň, sadra, polystyrén

Kreatívne techniky s využitím dymovej fólie
zlátenie, decoupage, dekupáž, decoupage vintage, transfer, výroba šperkov, maľba a iné

Lepidlo na metalovú fóliu a dymové vločky

Hmotnosť 0.001 kg